Zenergy Meditasyonu kursu Urla’da

Yasemin Serbest Drury, Urla’da Zenenergy Meditasyonu dersleri vermeye devam ediyor.

Zenergy meditasyon tekniğinde öncelikle beden ile tekrar bağlantı kurup, beden hissediliyor. Kişi kendini, hislerini fark edip, derinden anlayabiliyor. Bu sayede hayatı ve çevresini farklı bir gözle değerlendirme şansını yakalıyor. Meditasyon aynı zamanda dağınık zihni odaklamaya yardımcı oluyor. Odaklanan zihin sakinliyor. Yasemin Serbest Drury 15 yılda biriktirdiği deneyimlerini Urla’da paylaşıyor.

15 yıldır meditasyon yapan, meditasyon eğitimlerini Londra’da master Sun Woo ve Ji Woo’dan alan Yasemin Serbest Drury 2009 yılında Londra’da eğitmenliğe başladı. Drury Londra, İstanbul, Bursa’da çeşitli merkezlerde eğitmenlik yaptıktan sonra şimdi Urla’da dersler veriyor.

Drury, “Fiziksel yorgunluk ve sınırlamalarınız hayatı dolu dolu yaşamanıza engel teşkil ediyorsa, duygusal zenginliği yakalayıp hayatınızı derin ve dengeli duygularla renklendirmek istiyorsanız, zihninizin kalabalığından kurtulmak ve huzurun tadını çıkarmak istiyorsanız, hayatınızdaki zorluklardan bıktıysanız, genel olarak artık daha mutlu olmayı hakettiğinize inanıyorsanız; artık kendinizle ilgili birşey yapmanın zamanı geldi demektir” diyor.

Meditasyon eğitimlerini Londra’da master Sun Woo ve Ji Woo’dan alan Yasemin Serbest Drury bu alandaki ilgisini şifacılık, bitkilerle tedavi, anatomi, pataloji ve fizyoloji eğitimleri ile desteklenmişbir isim. Ayrıca CMA Chartered Medical Association tarafından onaylanmış bir terapist.

Kurs hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için 0541 369 6199 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Zenenergy Programı nedir?

Zenergy programı Güney Koreli Zen Masterı Sun Woo’nun Zen tapınaklarında gerçekliği bulma yolunda aldığı pratikler ile kendisinin uzman alanı olan Uzak Doğu enerji prensiplerinin birleşimininden oluşan; Sun Woo ve eşi Ji Woo nın 25 yılı aşkın ruhani yolculukları sonucu ortaya çıkan tecrübelerin meyvesidir.

Zenenergy kursu ne kazandırır?

Drury, Zenergy kursuna katılanların şu kazanımları elde edeceğini belirtiyor;

Zenergy fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak kendinizi tanımanıza, kişisel gelişiminize yardımcı olacak yoğun ve çabuk sonuç veren bir kursdur.

Zenergy kursunda bedeninizi ve bedeninizin enerjisini hissetmeye başlayacaksınız.

Kurs esnasında ögreneceğiniz nefes teknikleri, Zen enerji teknikleri ve meditasyon teknikleri yoluyla enerji hissiyatınız güçlenecek, konsantrasyon ve odaklanma yetenekleriniz gelişecektir.

Kurs sonunda kendi enerjinizi tam olarak hissetmeyi tecrübeleyeceksiniz. Daha önce enerji çalışmaları yapmamış kişilerin enerji hissiyatının gelişmesine, enerji çalışması yapmış kişilerin ise hislerinde güçlenme ve hissetme ile imgeleme arasındaki farkı yakalamalarına yardımcı olur. Kurs esnasında bedeninizi nasıl rahatlatacağınızı, zihninizi nasıl yavaşlatacağınızı öğreneceksiniz. Enerjinizin bedeninizden nasıl kaçtığını ve bedeninizde nasıl tutacağınızı tecrübeleyeceksiniz.

Zenergy kursu katılımcılarında aşağıdaki değişimlerin yaşandığı gözlemlenmiştir

Fiziksel olarak ;
– Fiziksel olarak daha sağlıklı hissetme ve fiziksel enerjinin yükselmesi
– Kendini daha enerjik hissetme ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi
– Uykuya geçişte gözle görünür kolaylik ve daha derin uyku
– Bedensel rahatlik ve kronik rahatsızlıklarda rahatlama
– Baş ağrısı ve migren gibi rahatsizliklarda rahatlama
– Bağımlılıkların azalması veya tamamen bitmesi

Zihinsel olarak ;
– Konsantrasyonda artış
– Günlük hayatın stresinde azalma ve hayatın zorluklarına karşı daha dirençli olma
– Zihnin odaklanmasına yardımcı olur ve zihni berraklaştırır
– Öğrenme kapasitesini ve hafizayı geliştirir. .

Duygusal olarak ;
– Duygusal olarak dengelenme
– Öfke, korku, endişe, huzursuzluk, suçluluk gibi bastırılmış duyguları temizler
– Daha fazla neşe, sevgi, huzur, şükür ve duygusal dinginlik getirir
– İç güç ve kişinin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur .
– İç güdülerde artma,
– Kendini tanımaya başlama
– Hayata daha pozitif bakma,
– İç gücünde artış
– Farkındalıkda artış

 

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: