Yıldıray Karakiya çocuklara kitap okuyacak

Yazar Yıldıray Karakiya, 1 Nisan Cumartesi günü Rüzgargülü’nde çocuklarla buluşacak.Sevilen çocuk kitapları yazarı Yıldıray Karakiya bir kez daha Urla’da. Karakiya 1 Nisan Cumartesi günü saat 12:30’da Rüzgargülü Kitap ve Kafe’de olacak. Etkinlik 5 ile 10 yaş arası çocuklar için uygun ve ücretsiz.

Rüzgargülü Kitap ve Kafe çocukların okuma alışkanlığı ve el becerileri kazanması için düzenli olarak okuma saati etkinlikleri düzenliyor. Bu haftaki etkinlikte kitabı yazar Yıldıray Karakiya okuyacak. Sonrasında her zaman olduğu gibi yine eğlenceli bir etkinlik düzenlenecek.

Yıldıray Karakiya kimdir?

yildiray-karakiya-banu-aksoy
Yıldıray Karakiya ve Banu Aksoy

Sanat tarihi eğitimi alan Yıldıray Karakiya çeşitli televizyon ve dergilerde çalıştı. 2010 yılından beri eşiyle birlikte Bir Dolap Kitap adlı internet sitesinde çocuk kitapları hakkında yazıyor. Karakiya, Dünyalı Dergi’nin yayın yönetmeni görevini de yapıyor. Yıldıray Karakiya, 2011 Nisan ayından bu yana her pazar günü saat 10:00’da İstanbul’da yayın yapan Açık Radyo’da eşi Banu Aksoy ve oğluyla birlikte çocuk kitapları programı yapıyor. Programın kayıtlarını internet üzerinden BURADAN dinleyebilirsiniz.

Yıldıray Karakiya çocuk kitapları

Şuşu, Can ve Dörtteker
Şuşu ve Üçtekeri
Boş Çerçeve Operasyonu
Can ile Zortan’ın Maceraları-1 “Flaş Disk Operasyonu”
Can ile Zortan’ın Maceraları-2 “Boş Çerçeve Operasyonu”

Yıldıray Karakiya kitapları

Sanat Terimleri ve Kavramları Sözlüğü – Dictionary of Art Terms and Concepts
21 Sıradan Şeyin Sıradışı Tarihi

Yıldıray Karakiya çocuklara kitap okuyacak” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: