Yelki Çiftlik’te sokak hayvanları yararına konser

Yelki Çiftlik 12 Eylül’de sokak hayvanları yararına düzenlenecek konsere ev sahipliği yapacak.

Yelki önemli bir konsere hazırlanıyor. Sokak hayvanları yararına düzenlenecek konsere giriş mama veya sokak hayvanları yararına yapılan farklı bir yardımın fişi ile gerçekleşecek.

12 Eylül çarşamba günü Yelki Çiftlik’te yapılacak konserde Pislick Kedi, Hipzing, Akuspakus, Sinestezi, Mechanical Rooster ve Relics grupları sahne alacak. Konser bileti ise 2 ya da 3 kglık kapalı paket ambalajlı kedi/köpek maması. Toplanan mamalar, sokak hayvanları yararına çalışan HİPDER ve Şopengazi Barınağı gibi kurumlara bağışlanacak. Sokak hayvanlarına yardım amacını taşıyan bu konsere bir barınağa yardımda bulunduğunuzu veya bir sokak hayvanı iyileştirdiğinize dair belge ile de girebilirsiniz.

“Sokak Hayvanlarına Yardım Konseri” için rezervasyon şart

Yelki Çiftlik’te yapılacak konsere katılım ise sadece 200 kişiyle sınırlı. Konsere dahil olabilmek için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Son dakika katılımına kapalı olarak düzenlenecek konsere rezervasyon için yelkirockfestivali@gmail.com adresine mail atabilir veya Huysuz Tekir instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Konser alanında yiyecek, içecek satışı yapılmayacağı için dileyenler yanında yiyecek, içecek getirebilecek. Konser için kapılar 18:00’da açılacak, 22:00’da kapanacak.

Konsere ilişkin güncellemeleri Huysuz Tekir instagram hesabından takip edebilirsiniz 😉

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: