Yazar İlkay Marangoz Bilimsev’de

Bilimsev’de çocuk kitapları yazarı İlkay Marangoz ile imza ve söyleşi günü düzenlenecek. 

Çocuk kitapları yazarı İlkay Marangoz 17 Aralık’ta Bilimsev’de olacak. Hem kitaplarını imzalayacak, hem kitaplar hakkında söyleşecek

Yazar İlkay Marangoz saat 13:00-16:00 arasında Uzayın Sırrı Kara Delik ve Uzayın Sırrı Bunlar Onlar mı? kitaplarını imzalayacak.

Uzayın Sırrı serisi bilim kurgu/ çocuk fantastik kitapları arasında. Kitaplar 3 ve 4. sınıf öğrencileri için uzayı eğlenceli bir şekilde anlatıyor. İlkay Marangoz’un yazdığı, Rıza Türker’in çizdiği kitaplar Yeşil Dinazor yayınevi tarafından basıldı.

Kitaplar hakkında kısa bilgi şöyle;

Uzayın Sırrı-Kara Delik

İki küçük çocuk, biraz merak, biraz şans… Tüm dünyanın merak ettiği soruların cevabını onlar bulabilecekler mi? Evrende yalnız mıyız? Başka gezegenlerde de yaşam var mı? Kara delikler bize uzaklara ulaşma şansı tanır mı? Uzay maceraları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Uzayın Sırrı- Bunlar Onlar mı?

Gezegenin en cesur çocukları olmayabilirler ama en meraklıları oldukları kesin. Jiju, Osi ve Sesil gökyüzünde beliriveren tuhaf cismin sırrını çözebilmek için uğraşırken hiç ummadıkları bir yolculukta bulurlar kendilerini. Gülmeli, eğlenmeli komik bir uzay macerası.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: