Yarın Daha Güzel Olacak oyunu 30 Nisan’da Urla’da.

“Yarın Daha Güzel Olacak” oyunu Urla’ya geliyor.Toprak Sahne Tiyatrosu sahnesini bir oyuna daha açıyor. Bayhan ve Melisa Artan’ın rol aldığı “Yarın Daha Güzel Olacak” oyunu 30 Nisan Pazartesi günü Necati Cumalı Sahnesi’nde olacak.

Carpe Diem Tiyatro’nun yapımcılığını üstlendiği “Yarın Daha Güzel Olacak” oyununu Şirin Gedikli yazdı, Ali Yaylı da yönetti. Saat 20:30’da sahnelenecek oyun için Toprak Sahne Tiyatrosu gişesi ve BİLETİVA’dan bilet alabilir veya 0 507 844 05 32 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

“Yarın Daha Güzel Olacak” oyununun konusu

“Akşam için herşey hazır. Güzel bir masa, yanan mumlar, çiçekler, enfes yemekler… Masa, bugünün en iyi sırdaşı olmaya hazırlanıyordu!

Evliliklerinde birçok problem yaşayan Şinaz ve Ferudun çifti bir yandan güzel bir akşam yemeği yerken diğer yandan ise durumlarını gözden geçirme kararı almışlardır. Bu özellikle Şinaz için kaçırılmayacak bir fırsattır. Kocasının ilgisizliğinden bunalan Şinaz, tüm hünerlerini sergileyerek Ferudun’a büyük bir ders verme niyetindedir. Fakat unuttuğu bir şey vardır, o masa sıradan bir yemek için hazırlanmamıştır. Akrep ile yelkovan birbiriyle yarış ederken zaman yine hiç ummadıkları anda onlara büyük sürprizler hazırlayacaktır.”

“Yarın Daha Güzel Olacak”  oyunu künye

Yazan: Şirin Gedikli
Yöneten: Ali Yaylı
Dekor Tasarım: Ali Yaylı
Işık Tasarım: Yasin Güleryüz
Oyuncular: Sercan Bayhan , Melisa Artan
Yapımcı: Carpe Diem Tiyatro
Organizasyon : By-Han

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: