Yağcılar-Kapıkaya Demircili sabah yürüyüşü

URDOST 29 Nisan pazar günü Yağcılar-Kapıkaya Demircili rotasında sabah yürüyüşü yapacak. 

Urla doğa sporları topluluğu kulübü derneği / URDOST pazar günü için hava sıcaklığı tahmininin 30 derece civarında olması nedeni ile sabah yürüyüşü düzenleyecek.

Etkinlik bildirgesinde havaların ani ısınması nedeni ile yaz programına geçtiklerini belirten URDOST bundan sonra sabah ve gece yürüyüşleri düzenleyecek.

Bu hafta Enginar Festivali’nin de etkisi ile kısa bir parkur seçildi. Parkura Yağcılar köyünden stabilize toprak yoldan başlanacak ve yaklaşık dört km sonra patikaya bağlanılacak. Patikada 6 kilometrelik yürüyüş ardından Kapıkaya koyuna çıkılacak ve buradan hareketle Demircili Koyu’nda yürüyüş sonlandırılacak. Yürüyüşe katılanlar talep ederse dönüş yolunda kahvaltı yapılıp Urla’ya dönülecek.

Yürüyüş için bu hafta da Urla pazar yeri önü otoparkında buluşulacak. Yürüyüş için sabah 05:20‘de toplanılacak ve 05:30‘da hareket edilecek.

Yürüyüş için ayak bileklerinizi saran sağlam bir yürüyüş ayakkabısı, sırt çantanızda yiyecek içecek, sağlık malzemesi ve bekçi düdüğü getirmeniz öneriliyor.

Yürüyüşe katılmak için buradaki facebook etkinliğine katılım bildirebilir veya ayrıntılı bilgi için URDOST Başkanı Mustafa Bertan’a 0537 706 9884 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: