Urla’nın Nurcan teyzesi ve patili dostlarına destek

Hayvan dostları uzun zamandır kendi imkanları ile çok sayıda kedi ve köpeğe bakmaya çalışan Nurcan teyzeye yardım için buluşacak.

Hayvanseverler Urla’da uzun yıllardır kendi arazisinde kısıtlı imkanları ile birçok kedi ve köpeğe bakmaya çalışan Nurcan teyze ve baktığı canların yaşam şartlarını düzenlemek için seferber oldu. 9 Temmuz’da üçüncü kez buluşularak Nurcan teyze ve patili dostlarının yaşadığı alanlar temizlenecek.

İzmir’in birçok yerinden gelen gönüllüler tarafından yapılan çalışma üçüncü kez 9 Temmuz’da hayata geçirilecek. Etkinliği düzenleyenler tarafından iyilik hareketi olarak nitelenen buluşmaya isteyen herkes katılabilir. Gönüllüler 9 Temmuz saat 13:00’da Urla Meydanı’nda buluşacak. Buluşmanın facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Buluşma için yayınlanan ihtiyaç listesi ise şöyle; tırmık, kürek, el arabası, bahçe süpürgesi, çekiç, balyoz, köpek kulübelerini boyamak için; boya,boya fırçası kireç, plastik leğenler boya rulosu vs.. genel temizlik için bulaşık deterjanı,çamaşır suyu,sünger ovma teli,vs…

Urla’nın Nurcan teyzesi ve patili dostlarına destek” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: