Urla’da Şaman Şifa Uygulama Atölyesi

Gül Yaman ve Atakan Yaman Urla’da Şaman şifa uygulama atölyesi düzenliyor.

Gül ve Atakan Yaman Urla’da Şaman Şifa Uygulama atölyesi düzenleyecek. Şaman Tıp Okulu mezunu ikili deneyimlerini paylaşıyor. 14 Temmuz saat 11:00’de başlayacak ve 15 Temmuz’da devam edecek atölye hakkında ayrıntılı bilgi almak için BURAYI  tıklayabilir veya 0 533 7680841 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Atölye duyurusunda, “Hayatımız boyunca kayıplar, hayal kırıklıkları, depresif olaylar ve çeşitli stress unsurlarına maruz kalıyoruz. Bu olumsuzluklarla başedebilmek ve yaşamaya devam edebilmek için bu örselenişi bilinçaltına itiyor ve çözmek yerine öteleyip duruyoruz.
Ancak, çözmediğimiz ve üzerine beton atmaya çalıştığımız tüm bu olumsuz duygular yaşam boyu peşimizi bırakmıyor ve bizi adeta olduğumuz yere hapsediyor.” deniliyor.

İnsanın da evrensel enerjinin bir parçası olduğu belirtilen duyuruda insanların enerji alanlarını uyandırabilmesinin önemi vurgulanıyor.

Atölye ve düzenleyicileri hakkında etkinlik duyurusunda yer alan bilgiler ise şöyle*;

ŞAMAN ŞİFA UYGULAMASI NEDİR?

Binlerce yıldır uygulanan, atalardan miras, tüm enerji tıbbının prensiplerini oluşturan Şaman Şifa Uygulamaları ile tanışacağınız bu atölyede, rollerden, mecburiyetlerden ve bağımlılıklardan bağımsızlaşacak, hayatınızda karşılaştığınız engelleri kolayca geçmek için kullanabileceğiniz araçları edinecek ve hayal kurup düşlemenin gücünü fark ederek, bu düşleri hayata geçirmeyi deneyimleyebileceksiniz.
Şaman Şifa Uygulaması Atölyesi;

Grup halinde, ikili ve bireysel seanslar şeklinde çalışmalar içeren atölyemizde;

Ø Erksel özelliklerimiz ile ilişkisi olan Kuzey, Güney, Batı ve Doğu’ya yönelip Şifa Tekniklerini öğreneceğiz.

Ø Bu alanlarımızı şifalandırabilmek adına iç dünyamızdan rehberlik alabilmemizin kapılarını aralayacağız.

Ø Bütünselliğimizi çevreleyen gök kubbe ve toprak ana ile bağlantımızı yeniden kurmayı öğreneceğiz.

Ø Maksimum potansiyelimizi yaşayabilmek için yaşam enerjimizle ve benliğimizle oluşan kopuklukları (özellikle geçmişimizle ilgili noktalarda) şifalandırıp yeniden bütünlüğe kavuşma yoluculuğuna çıkacağız.

Ø Niyetimizi ve sorularımızı nasıl oluşturmamız gerektiğini araştıracağız.

Ø Yaşam sürecinde bize öğretilenleri sorgulayıp, yaşam içerisinde kendimiz ve çevremizle ilişki sırasında üstlendiğimiz rollerin farkına varıp hayatı yönetmek konusunda bilinç kazanacağız.

Ø Katılımcının özelikle yoğunlaşmak istediği konuya yönelmesine imkan sağlayan ve bu meseleye dair derin bir bilgelik edinip kişisel güç ve şifaya erişebileceği bireysel seanslar yapacağız.

Bu çalışmalara kişisel gelişime ilgi duyan, enerji sistemlerini temizleyip arındırmanın yollarını araştırmaya açık olan herkes davetlidir.

UYGULAYICILAR

Gül Yaman, 1979 yılında İzmir’de doğdu. Çamlaraltı Koleji ve sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Kariyerine Brezilya’da global bir şirkette stajyer olarak başladı. Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul’a yerleşerek, uluslararası fuar organizasyonu alanında uzun yıllar yöneticilik yaptı. Hem üniversite hem de kariyer hayatında çeşitli gönüllü organizasyonlarda da görev aldı.

2012 yılında kendi sorununa çare bulmak için çıktığı yolda, çeşitli enerji ve şifa yöntemlerini deneyimlerek eğitimler aldı. Şaman Şifa Çemberi’ne katıldı. Bu eğitimini ve becerilerini hizmete sunmak için Şaman Tıp Okulu’nu bitirdi. Uzun ve detaylı vaka çalışmaları sonrasında danışanlarına, bireysel uygulamalar yapmaya ve grup eğitimleri vermeye devam etmektedir. Atakan Yaman ile evli ve bir çocuk annesidir.

Atakan Yaman, 1978 yılında Tekirdağ’da doğdu. Üniversitede aldığı Endüstri Mühendisliği eğitiminin ardından, 2 yıl İngiltere’de yaşadı. Türkiye’ye döndüğünde Moda Konfeksiyon sektöründe, Türk ve yabancı firmalarda uzun yıllar yöneticilik yaptı. İş dolayısıyla bir süre Kahire-Mısır’da bulundu.

Kurumsal iş hayatına, yazılım sektöründe danışmanlık ve yöneticilik yaptığı süreçte son verdi. Ardından İstanbul’daki hayatını da bırakarak ailesiyle İzmir, Urla’ya yerleşen Atakan, halen kendi global ticaretine devam ediyor.

Eşi Gül Yaman’ın Şaman Tıp Okulu’nda bulunduğu süreçte bir şaman ile tanışıp, tüm ön yargılarına rağmen kendisi de aynı okuldan eğitim almaya başladı ve 24 saat içerisinde bambaşka bir dünyaya adım attı. Takip eden süreçte 3 yıllık şamanik eğitiminin yanı sıra rüyalarında dünya zamanıyla ölçülemeyen sürelerde aldığı eğitimler ışığında, danışanlarına bireysel uygulamalar yapmaya ve grup eğitimleri vermeye devam etmektedir.

Uluslararası NLP uygulayıcısı olarak teknikleri eğitimlerinin içinde paylaşmaktadır.


  • Metin atölyenin sitesinden alınmıştır. 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: