Urla Sanat Günleri 27-29 Ekim’de

Urla Sanat Günleri 2017’de 27, 28 ve 29 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. 

Urla Sanat Sokağı Yaklaşımı Kültür Derneği (USYAD) ve Urla Belediyesi tarafından düzenlenecek Urla Sanat Günleri için geri sayım başladı. Urla Sanat Günleri etkinlikleri Malgaca Pazarı, Urla Meydanı ve Sanat Sokağı’nda gerçekleştirilecek.

Urla Sanat Günleri 2017 Programı

Urla Sanat Günleri kapsamında yapılacak etkinlikler ücretsiz olarak düzenleniyor. Urla Sanat Günleri’nin programı henüz açıklanmadı. Fakat sanat günleri kapsamında sergiler, stantlar, sokak müzisyenlerinden dinletiler, sanat ve zanaat atölyeleri, heykel çalışmaları ve çocuklar için etkinlikler yapılacak.  Urla Belediyesi Konservatuar’ı derslerini meydanda işleyecek.

Urla Sanat Günleri programı

27-28-29 EKİM 2017
URLA SANAT GÜNLERİ PROGRAMI
(Tüm etkinlik ve atölyeler ücretsizdir)

27.10.2017 CUMA

SANAT SOKAĞI

11:00-18:00 Sanat ve Zanaat Standları
11:00-18:00 Canlı Müzik performansları
12:00-13:00 Mozaik Atölyesi “Urla mozaik”
13:00-15:00 Patchwork Atölyesi “Hatice Civelek”
14:00 Karma Resim Sergisi Açılış ve Kokteyl
-Atanur Meriç -Halil Bayık
-Ayfer Örs -Hayal İrtegün
-Bilter Anı -Huriye Tamer
-Çetin Davran -Özlem Gözükara
-Çoşkun Akarcalı -Simla Uğur
-Erol Meriç -Şebnem Anka Kurt
15:00-16:00 Resim Atölyesi “Çoşkun Akarcalı”
16:00-17:00 Ağaç Oyma Atölyesi “ilhan Durmaz”
16:00-17:00 Mozaik Atölyesi “Berrin Tosun”
17:00- 18:00 Geri Dönüşüm Atölyesi “Didem Doygun”

MALGACA

11:00 – 18:00 Canlı Müzik Performansları
12:00 – 13:00 Çini Atölyesi “Atölye Ortanca Berrin Bayram ”
13:00 -14:00 Agaç Oyma Atölyesi “İlhan Durmaz”
15:00 -16:00 Minyatür Atölyesi “Bulut Atölyesi Türgen Şevki Bulut”
12:00 – 17:00 Origami Ve Kitap Okuma “Cincüce Bobin Hizmetleri Atölyesi ”
12:00 – 17:00 Seramik Sergisi “Keramikos”
12:00 – 17:00 Mandala Sergisi “Mia Sanat Cafe”

28.10.2017 CUMARTESİ

SANAT SOKAĞI

11:00 – 18:00 Sanat ve Zanaat Standları
11:00 – 18:00 Canlı Müzik Perforsmanları
12:00 – 15:00 Seramik Atölyesi “Çivit Mavi Atölye”
12:00 – 17:00 Seramik Atölyesi ve Sergisi “Keramikos ”
13:00 – 14:00 Çini Atölyesi “Füsun Tarar ”
14:00 – 16:00 Duvar Resim Atölyesi “Yıldızca Seramik ”
14:00 – 17:00 Resim Canlı Performans “Fahriye Kıyman ”
15:00 – 16:00 Geri Dönüşüm Atölyesi “Özlem Gözükara ”
15:00 – 18:00 Resim Canlı Performans “Hayal İrtegün ”
15:00 – 17.00 Ağaç Oyma Atölyesi “İlhan Durmaz”
16:00 – 18.00 Keçe Atölyesi “Ferah Hoy”
16:00 – 18:00 Patchwork Atölyesi ” Hatice Civelek ”
16.00 – 17:00 Geleneksel Tokat Baskı Atölyesi “Emel Ardahanlı”
17:00 – 18.00 Kat’ı Atölyesi “Esin Güner, İnci Aksu”
12:00 – 15:00 Tiyatro ve Drama Atölyeleri “Arzu Terzioğlu Çıracı ”
12:00 – 15:00 Çoçuk Gösterileri Ve Etkinlikler “Tiyatro Keçi ”

MALGACA

11.00 – 18:00 Canlı Müzik Performansları
12:00 – 13:00 Çini Atölyesi “Füsun Tarar”
14:00 – 15:00 Çini Atölyesi “Atölye Ortanca Berrin Bayram ”
15:00 – 16:00 Minyatür Atölyesi “Bulut Atölyesi Türgen Şevki Bulut”
15:00 – 17.00 Resim Canlı Performans “Çoşkun Akaracalı ”
12:00 – 17:00 Mandala Sergi Ve Atölyesi “Mia Sanat Cafe ”
12.00 – 17.00 Origami Atölyesi “Cincüce Bobin Hizmetleri ”
15:00 – 17:00 Tiyatro Ve Drama Atölyesi “Arzu Terzioğlu Çıracı ”
15.00 – 17.00 Çoçuk Gösterileri Ve Etkinlikler “Tiyatro Keçi”

MEYDAN

11.00 – 18:00 Canlı Müzik Performansları
11.00 – 18.00 Urla Belediye Konservatuar Atölye Ve Etkinlikleri
13:30 – 14:30 Heykel Çalışması Açılışı “Bilter Ani”

29.10.2017 PAZAR

SANAT SOKAĞI

11:00 – 18:00 Sanat Ve Zanaat Standları
11:00- 18:00 Canlı Müzik Performansları
12:00 – 17:00 Yazarlarla Söyleşiler ve İmzaEtkinlikleri
-Esin Esen (japonolog Doktor) “Murasaki Shikibu’nun Günlüğü” (İş Bankası Yayınları )
-Emine Ataman Koç (Yazar) “Altıbin Düğüm Bir Yevmiye GÖRDES “(Arkeoloji Ve Sanat Yayınları)
-Havva Mutlu( Unesco, Yazar) “Unesco Dünya Mirası Çocuk Kitapları Serisi ” (Can Yayınları)
-Leyla Özlem Demir (Yazar) “Kimim Kimsem Ol, Mayıs Evleri” (Yasak Meyve Yayınları)
12:00 – 13:00 Ahşap Oyuncak Atölyesi “İrfan Uğurlu”
12:00 – 13:00 Minyatür Atölyesi “Bulut Atölyesi Türgen Şevki Bulut”
12.00 – 14:00 Mozaik Atölyesi “Urla Mozaik ”
12:00 – 17:00 Ritm, Drama Atölyesi “Arzu Terzioğlu Çıracı”
13:00 – 14:00 Resim Canlı Performans “Özlem Gözükara”
14:00 – 16:00 Duvar Resmi Atölyesi “Yıldızca Seramik”
14:00 – 15:00 Keçe Atölyesi “Ferah Hoy ”
14:00 – 18:00 Resim Canlı Performans “Çoşkun Akarcalı ”
15:00 – 16:00 Ağaç Oyma Ve Yakma Atölyeleri “İlhan Durmaz”
15:00 – 16:00 Kat’ı Atölyesi “Ülkü Jöven”
15:00 – 16:00 Çoçuk Etkinlik Ve Gösterileri “Tiyatro Keçi”
16:00 – 18:00 Mozaik Atölyesi “Berrin Tosun”
16:00 – 18:00 Karikatür Performans “Yıldırım Yıldırımöz”

MALGACA

11:00 – 18:00 Canlı Müzik Performansları
12:00- 17:00 Seramik Sergi Ve Atölyesi “Keramikos”
12:00 – 13:00 Keçe Atölyesi “Ferah Hoy”
13:00- 14:00 Ağaç Oyma Ve Yakma Atölyesi “İlhan Durmaz”
16:00 – 17:00 Çoçuk Etkinlik Ve Gösterileri “Tiyatro Keçi”
12:00 – 17:00 Mandala Sergisi “Mia Sanat ”

MEYDAN

11.00 – 17:00 Canlı Müzik Performansları
11.00 – 17.00 Urla Belediye Konservatuar Atölye Ve Etkinlikleri
18:00 – 20:00 Fener Alayı ve Cumhuriyet Kutlamaları
20:00 —- Cumhuriyet Balosu (Eski Tamirhane Binası)

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: