Urla Mart Dokuzu festivali kapsamında Kültür ve Tarih Gezisi

Doğal Sofra Urla Gönüllüleri Mart Dokuzu Geleneksel Ot Bayramı kapsamında Urla Kültür ve Tarih gezisi düzenleyecek.Urla Doğal Sofra Gönüllüleri ve Urla Belediyesi işbirliği ile düzenlenen geleneksel Mart Dokuzu Urla Ot Festivali 2018 yılında 24-25 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Doğal Sofra Urla Gönüllüleri ot bayramı kapsamında hiç bir kar amacı gütmeden 24 Mart’ta kültür ve tarih gezisi düzenleyecek. 10:00-13:00 arasında yapılacak turda Urla’nın önemli tarihi ve kültürel mekanları kokartlı rehber eşliğinde gezilecek.

Kontenjanın sınırlı olduğu bu geziye katılım için katılacak her bireyin isim, soy isim bilgileri ile dogalsofraurla@gmail.com adresine ön kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise 22 Mart’ta ikinci bir mail atarak katılımınızı teyit etmeniz gerekiyor.

TUR VE KATILIM KOŞULLARI

Etkinlik bildirgesinde yer alan bilgiler şöyle;

Gönüllü, profesyonel kokartlı rehberler ile yapılacak bu turda kısa da olsa yürüyüşler olacaktır. Toplam 3 saat sürmesi öngörülen bu kısa ve hızlı turda, doğru giyim eşyaları seçmek, ihtiyaç olabilecek özel gıda ve su gibi temel içeceklerin temini katılımcıların sorumluluğundadır. Turda tuvalet molası/ çay kahve molası verilmeyecektir. Rehberler tanıtımı wireless (kulaklıkla) yapacaklarından, katılımcıların kulaklık almaları gerekecektir. Kulaklıklar, kimlik (TC veya Ehliyet) karşılığı ve 10 TL. bedelle kiralanacaktır.

Turun başlangıç noktası saat 10.00, Urla İskele’de Urit Restaurant Otoparkı’dır. Burada bulunan görevli arkadaşlarımıza kimliklerinizi teslim edip, numara ile belirtilen otobüslerinize hızlıca geçmeniz rica edilmektedir.

Tura katılım için doğalsofraurla@gmail.com hesabına ön kayıt ve 22 Mart tarihinde ayrıca aynı adrese yazarak teyidiniz gerekecektir.

Tura katılmanız, yukarıda belirtilen şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

Urla Mart Dokuzu festivali kapsamında Kültür ve Tarih Gezisi” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: