Urla, iz bırakan Kaymakam Demiryürek’e veda etti

Üsküdar’a atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek için Urla’da veda yemeği düzenlendi. 3 yıldır Urla’ya hizmet veren Murat Sefa Demiryürek Üsküdar’a atandı. Urla halkı tarafından sevilen Demiryürek’e fahri hemşehrilik beratı verildi.

Urla Belediye Meclisi’nin aldığı karar ile Kaymakam Sefa Demiryürek’e fahri hemşehrilik beratı verilirken, düzenlenen törende Demiryürek’e ayrıca Kentin sembolik anahtarı armağan edildi.
İskele Urit Restoran’da gerçekleşen yemeğe Urla’nın ileri gelenleri katıldı.

Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, ilçede geçirdiği süreyi anlatan kısa görüntünün ardından konuştu. Demiryürek, “Her gittiğim yerde vatandaşlarımızı bir arada tutmaya çalıştım. Hiç kimseyi ayırmadım. Hiçbir belediyeye siyasi olarak bakmadım. Görev yaptığım her yerde üç yıl değil ömür boyu kalacakmışım gibi hizmet etmeye çalıştım” dedi.

URLA’YI AYRICA ÖZLEYEĞİM

Kaymakam Demiryürek konuşmasına şöyle devam etti: “ 3 yıl çok güzel günler geçirdim Urla’da. Bizi devlet bilip, makamı çare bilip gelen herkesle elimden geldiğince, zamanım yettiğince görüşmeye çalıştım. Urla’yı ve Urlalıyı her yerde örnek gösteriyorum. Urla’yı ayrıca özleyip, hatırlayacağım. Urla’nın daha güzel, vatandaşlarımızın daha rahat yaşamaları adına elimden gelen her şeyi yapmaya çalıştım. Sayın Başkan ve Meclis Üyelerinin ömrümün sonuna kadar saklayacağım bir kararına nail oldum. Çok teşekkür ediyorum”

Aileden birini gönderir gibi olduklarını belirten Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, “Biz bu zaman içerisinde çok uyumlu çalıştık. Temsil ettiğim Urla halkı adına, Meclis Üyelerimiz ve Urla Belediyesi’nin tüm çalışanları adına size Fahri Hemşehrilik Berat’ı takdim etmek istiyoruz. Size her şey için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: