Urla- Güvendik doğa yürüyüşü

URDOST, 26 Kasım pazar günü Urla- Güvendik rotasını yürüyecek. 

Urla Doğa Sporları Topluluğu Kulübü Derneği / URDOST bu hafta 16 kilometre uzunluğundaki Urla- Güvendik rotasını yürüyecek.

Parkur Bozavlu mevkisinden başlayıp Özbek yoluna paralel çam ormanı içinde ilerleyerek devam ediyor. Burgaz mevkii civarında dağ çilekleri toplandıktan sonra Çeşmealtı’nın üst tarafındaki çam ormanından Güvendik’e inilecek. Etkinlik bildirgesine göre parkur toplam 16 km orta derece zorlukta ve ormanla birlikte körfez manzarasını seyredebileceğiniz bir parkur.

Yürüyüşe katılmak için buradaki facebook etkinliğine cuma gecesine kadar katılım bildirmeniz yeterli. URDOST vazgeçmeniz durumunda katılımınızı silmenizi rica ediyor. Gönüllü olarak organize edilen yürüyüşlerde bir de katılım sayısı beklenenin altına düşünce ekstra araç ücreti ile karşı karşıya kalınıyor.

Yürüyüş için toplanma yeri Urla pazar yeri yanında 80. yıl İlköğretim Okulu önü, toplanma saati 08:45 olarak belirlendi. Hareket saati ise 09:00.

Yanınızda bulundurmanız gerekenler:

Ayak bileklerinizi saran sağlam bir yürüyüş ayakkabısı, sırt çantanızda yiyecek içecek, sağlık malzemesi, yağmurluk ve bekçi düdüğü…

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: