Urla Doğaçlama Tiyatro Kampı’na ev sahipliği yapacak

Urla’nın ilk ve tek özel tiyatrosu olan Toprak Sahne Tiyatrosu Urla’da bir ilki daha hayata geçiriyor. Doğaçlama Tiyatro kampı 24-27 Ağustos tarihleri arasında Urla’da.

Toprak Sahne Tiyatrosu sezonda getirdiği oyunların dışında yaz aylarında da önemli festivallere imza atıyor. Bu yıl 6. kez Uluslararası Tiyatro Festivali‘ni hayata geçiren Toprak Sahne Tiyatrosu yaz aylarının sonuna yaklaşırken Doğaçlama Tiyatro kampı da düzenleyecek. Türkiye’de doğaçlama tiyatro yapanlar Urla’da buluşacak. 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 1. Doğaçlama Tiyatro Kampı Urla’da sanatseverleri ağırlayacak. Kamp Momo Beach Club’ta yapılacak.

Doğaçlama Tiyatro Kampı’nın Sanat Yönetmenliğini; ülkemizin önde gelen doğaçlama sanatçıları olan , bir çok TV programı ve dizilerden de tanıdığımız, oyuncu Dilek Çelebi ve oyuncu/yönetmen Fatih Pestil yapıyor.

Doğaçlama Tiyatro Kampı neden toplanıyor?

Toprak Sahne Tiyatrosu, Doğaçlama Tiyatro kampını düzenleme sebeplerini ise şöyle açıklıyor; “Doğaçlama tiyatro hakkında bilgisi, deneyimi, geçmişi, ekibi olan, olmayan, birbirlerini tanıyan, tanımayan herkesi dünümüzden daha iyi olabilmek için bu kampa çağırıyoruz”

Yeni sezona hazırlık niteliği taşıyacak kamp eğitim odaklı olacak. Kampta oyuncu Dilek Çelebi, “Doğaçlama Tiyatro’da Oyun Kişisi ve Başkası Olma”, oyuncu ve yönetmen Fatih Pestil “An’da Olmak/An’da Kalmak, Rastlantısallık ve Olasılık Çemberleri”, Yrd. Doç. Dr Kadir Çevik “Doğaçlamanın Temel Kuralları Üstüne Dört Gün”, öğretim görevlisi Şebnem Telci “Uzun Form Doğaçlama / Kahramanın Yolculuğu” ve Sevda Tunçbilek Çevik ise “Doğaçlama Temelli Masal Bozma ve Anlatı” konusunda eğitim sunacak.

Doğaçlama Tiyatro Kampı’nın programı da açıklandı. Burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doğaçlama Tiyatro Kampı katılım ücretleri

Havuzun, denizin ve yeşilin iç içe olduğu bir alanda yapılacak kamp için katılımcıların ödemesi gereken ücretler ise şöyle;

Kendi çadırı ile gelenlerin ödemesi beklenen ücret 150 lira. Bu ücrete 4 Günlük Atölyelere giriş, 4 gün kahvaltı ve akşam yemeği ve kamp imkanlarından yararlanma dahil.
Kamp alanında kurulan çadırlarda konaklamak için ödenmesi gereken ücret ise 250 lira. Bu ücrete 4 günlük atölyelere giriş, 4 gün kahvaltı ve akşam yemeği, 4 gün çadır ve mat
kamp imkanlarından yararlanma dahil.

Eğer otelde konaklama istenirse onun ücreti 900 lira. Bu ücrete 4 günlük atölyelere giriş, 4 gün kahvaltı ve akşam yemeği, 5 gece 4 gün tek kişilik odada konaklama ve kamp imkanlarından yararlanılabilir.

Doğaçlama Tiyatro Kampı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için bilgiye buradan dan ya da 0532 132 31 52  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: