Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu sezonu Kösedere – Eşendere yürüyüşü ile açıyor

Urla’da faaliyet gösteren Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu sezonu 17 Eylül tarihinde yapacağı etkinlik ile açıyor.

Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu yeni sezon etkinlik takvimini açıkladı. urladoga.com adresinde belirtilen takvime göre yeni sezonun ilk yürüyüş 17 Eylül tarihinde yapılacak. Sezon açılışı Kösedere-Eşendere yürüyüşü ve deniz etkinliği şeklinde gerçekleştirilecek.

KÖSEDERE-EŞENDERE YÜRÜYÜŞ PROGRAMI

Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu tarafından organize edilecek Kösedere-Eşendere yürüyüşü 12 kilometrelik bir parkur. Yürüyüş için 08:45’te Seferihisar otoban kavşağı Hakkı Oğuz Taba okulu önünde, 09:00’da ise Urla İtfaiyesi arka sokağında buluşulacak. Yürüyüş grubun tanıtım etkinliği olduğu için servisler için herhangi bir ücret alınmayacak.

Servisler ile Kösedere köyüne ulaşım sağlanacak. Köy kahvesinde verilecek kısa molanın ardından 12 kilometrelik bir parkur yürünecek. Kösedere-Eşendere arasında yapılacak doğa yürüşü esnasında tarihi çeşmeler ve bakir koyları görme şansı olacak. Yürüyüş Eşendere koyunda sonlanacak. Bu eşsiz koyda yemek ve yüzme molası verilecek. Yiyecek ihtiyacınızı koyda bulunan kafeden karşılayabilir veya yanınızda kendi yiyeceklerinizi götürebilirsiniz. Eşendere koyundan geri dönüş de yine servisler ile sağlanacak. Yürüyüş için ise yanınıza mutlaka 2 lt su ve kişisel atıştırmalıklar almanız tavsiye ediliyor.

Servis aracı kişi sayısına göre ayarlanacağından 05427259370 nolu telefondan Mehmet Tuncer ile irtibat kurmak gerekiyor.

Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu’nun etkinliklerini Urla doğa yürüyüşleri web adresinden ve facebook grubundan takip edebilirsiniz.

Fotoğraf grubun facebook sayfasından alınmıştır. 

 

Urla Dağcılık ve Doğa Yürüyüşleri Grubu sezonu Kösedere – Eşendere yürüyüşü ile açıyor” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: