Urla Belediyesi ücretsiz yaz okulları

Urla Belediyesi yazın da çocukları düşünüyor. Bu yaz da birbirinden güzel kurslar çocukları bekliyor.

Okullar kapandı, şimdi çoçuklar için tatil zamanı. Çocuklarınızın keyifli bir yaz tatili geçirmesi ise sizin elinizde. Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Urla’nın çocukları için birbirinden güzel kurslar açtı.

Urla’da spor kursları

Urla’da 6 yaş üzeri çocuklar için spor branşlarında ücretsiz kurslar açıldı. Çocuklar için futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, okçuluk, badminton ve hentbol branşlarında ücretsiz kurs kayıtları başladı. Deneyimli eğitmenler tarafından verilecek kurslar için kayıtlar 16 Haziran’da sona eriyor. Futbol kursunun okulların kapanmasıyla birlikte başladığını da hatırlatalım.

Urla’da çocuklar için zeka ve el becerisini artıran kurslar

Urla Belediyesi sadece spor branşlarında kurslar açmayacak. Ayrıca çocukların el ve zeka becerilerini artıran kurslar da yaz boyunca açık olacak. Çocuklar için yaz boyunca satranç, el sanatları, akıl ve zeka oyunları, seramik, resim, İngilizce branşlarında kurslar verilecek.

Urla Belediyesi çocuk kurslarına ücretsiz olarak kayıt olmak ve bilgi almak için Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü‘ne ulaşmanız yeterli. Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne  02327541088 nolu telefondan 184 dahili numarasından ulaşabilir, kurslar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

urla-belediyesi-yaz-kurslari

 

Urla Belediyesi ücretsiz yaz okulları” için 2 yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: