Testİzmir paneli Teknopark İzmir’de

Yazılım Test ve Kalite Derneği, İzmir Urla’ya geliyor. Testİzmir paneli 10 Ekim’de İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yapılacak.

Son yıllarda yıldızı parlayan ve dünya genelinde şirketlerin istihdam alanı açtığı test mühendisleri, şirketlerin yazılımsal hataları yapmasını engelliyor. Şirketleri hem maddi kayıplardan hem de itibar kayıplarından koruyor.

2006 yılında kurulan Yazılım Test ve Kalite Derneği hem test mühendisliğinin önemini vurgulamak için etkinlikler düzenliyor, hem de eğitimler veriyor.

Dernek 10 Ekim’de Teknopark İzmir’de panel düzenleyecek. Testİzmir panelinde bankacılık/ finans, savunma sanayi, sigortacılık, e-ticaret, enerji, telekomünikasyon ve kamu sektörlerinden profesyonellerin katılımıyla yazılım geliştirme yaşam döngüsünde yazılım testinin önemi ve yeri konuşulacak.

Berk Dülger‘in modere edeceği panelin konuşmacıları ise Monitise firmasının Kalite Güvence Takım Lideri Billur Sorguç, Veripark Kalite Güvence Takım lideri yardımcısı Hamide Bayar, Vestel Tasarım Doğrulama ve Test Grup Müdürü İbrahim Karaş ve Yazılım Test ve Kalite Derneği Başkanı Koray Yitmen olacak.

Panel TeknoPark İzmir’de 10 Ekim günü yapılacak. 13:30 – 15:30 saatleri arasında düzenlenecek panele katılım ücretsiz ancak mutlaka kayıt yaptırmak gerekiyor.

Testİzmir paneline kayıt olmak için TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: