Temmuz ayı Urla etkinlikleri

Urla’da Temmuz demek sadece deniz, kum, güneş demek değil. Temmuz ayında Urla’da katılabileceğiniz etkinlikler bu takvimde.

Urla yaz-kış canlı bir kent. Urla’da ay boyunca yapılacak etkinlikleri, elimizden geldiğince derledik. Eee bütün yaz kumsalda geçmez. Sergilere gidin, kurslara katılın. Her cumartesi eski Tamirhane binasında açılan üretici kadın pazarına uğrayın, stantları gezin. Mutlaka yazınızı renklendirecek bir etkinlik bulacaksınız.

Uluslararası Toprak Sahne Festivali

Üstelik Temmuz ayında Urla uluslararası bir tiyatro festivaline de ev sahipliği yapacak. Urla’nın tiyatro grubu Toprak Sahne, altıncı kez tiyatro festivali düzenleyecek. 19-22 Temmuz tarihleri arasında Urla merkez ve köylerinde hayata geçirilecek Uluslararası Toprak Sahne Festivali‘ni kaçırmayın deriz. Bu ay bir de harika konser var. Birsen Tezer 21 Temmuz’da Urla Vera Melisa’da konser verecek. Biletler tükenmeden Rüzgargülü’ne uğramayı ihmal etmeyin 😉

2017’nin Temmuz ayında Urla ve çevresinde neler olup bitecek, hangi etkinlikler yapılacak sizler için derledik. Takvim yeni etkinlik duyuruları geldikçe güncellenecek. Bu nedenle ara ara kontrol etmenizde fayda var 🙂

Temmuz ayında siz de bir etkinlik düzenliyorsanız veya bloğumuzda yer alması gerektiğini düşündüğünüz bir etkinlik varsa bize mail gönderebilir, facebook sayfamız,  twitter veya instagram hesabımızdan mesaj gönderebilirsiniz.

1 Temmuz
2 Temmuz
3 Temmuz
4 Temmuz
5 Temmuz
6 Temmuz
7 Temmuz
8 Temmuz
9 Temmuz
10 Temmuz
  •  III. Genç Sanat Günleri Karma Sergisi
11 Temmuz
12 Temmuz
13 Temmuz
14 Temmuz
15 Temmuz
16 Temmuz
17 Temmuz
18 Temmuz
19 Temmuz
20 Temmuz
21 Temmuz
22 Temmuz
23 Temmuz
24 Temmuz
25 Temmuz
26 Temmuz
27 Temmuz
28 Temmuz
29 Temmuz
30 Temmuz
31 Temmuz

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: