Tech’n Roll 2-6 Ağustos’ta Urla’da

İYTE ve Teknopark İzmir Urla’da yaratıcı beyinlerin buluşacağı, eğlence ile üretimin bir araya geleceği Tech’n Roll etkinliğini düzenliyor. 

Türkiye’nin dört bir yanından öğrenci, mezun ve teknoloji meraklısı Urla’da buluşacak. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) ve Teknopark İzmir tarafından organize edilen Tech’n Roll’da katılımcılar hem tatil yapacak hem de üretecek.

“Eğlencenin yaratıcılıkla buluştuğu teknoloji kampı Tech’n Roll”, 2 – 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Urla Gülbahçe’de bulunan Teknopark İzmir binasında yapılacak.

HEM TATİL HEM ÜRETİM

İYTE Kampüsü’nde bulunan Teknopark İzmir’de gerçekleştirilecek Tech’n Roll’un bireysel katılımcıları mavi ve yeşili yanı başına alarak hem tatil yapacak hem üretecek.

Teknoloji, inovasyon ve girişimcilik konusunda geleceğe yön veren fikirleri dört gün süresince katılımcılarla buluşturacak olan Tech’n Roll’de özgün eğitimler, paneller ve workshop’larla katılımcılara potansiyel yeteneklerini keşfetme imkânı sunulacak. Düzenlenecek hackathonlar ve ideathonlar ile de fikirler uygulama alanı bulacak.

STARTUP HIZLANDIRMA PROGRAMI

Tech’n Roll, girişimcilik ekosisteminin önemli aktörlerinden startup’lara, bir ay sürecek mentorluk desteği verirken yatırım planlama süreçlerine rehberlik edecek. Yatırım Hızlandırma Programının sonunda ise tüm startup’lar, kurulacak stantlarda, 2-4 Ağustos tarihleri arasında girişimlerini tanıtma ve  ağ yaratma fırsatı yakalayacak.

Program sonunda başarılı bulunan 15 startup, etkinliğinin son günü olan 5 Ağustos’ta kurulacak Up&Roll sahnesinde melek yatırım almak ve kurumsal ödüller kazanmak için yarışacak.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ 15 STARTUP’I ARANIYOR

Tech’n Roll’e startup’lar ve fikrini belli bir aşamaya getirmiş olan girişimciler başvurabiliyor. Aday ekipler ya da ilgililer www.technroll.com.tr web sitesi üzerinden organizasyona ücretsiz olarak başvuru yaparak etkinliğe katılabilecek. Etkinliğin son gününde Up&Roll sahnesindeki sunumların ardından düzenlenecek törende ise ekipler ödül ve yatırım alma şansını yakalayabilecek.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: