Sokak hayvanları yararına 30 Ağustos tekne turu

Urla Hayvan Hakları Hareketi Platformu 30 Ağustos kutlaması düzenliyor. Kutlamadan elde edilen gelir sokak hayvanları yararına kullanılacak. 

Urla Hayvan Hakları Hareketi Platformu 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda sokak hayvanları yararına etkinlik düzenleyecek. Tekne turu şeklinde organize edilen 30 Ağustos kutlaması kapsamında denizde dev Türk Bayrağı açılacak. Tur kapsamında Urla’daki Pınarlı, Çiçek ve Eşek adaları gezilecek. Koylarda denize girilecek. Tur sabah 10:30’da Çeşmealtı’ndan hareket ile başlayacak, 17:30’da yine Çeşmealtı’nda noktalanacak.

Gonca 35 teknesi ile yapılacak turun ücreti yemek dahil 60 lira. Öğlen yemeğinde mangalda pişmiş çipura ya da tavuk, domates, tereyağı soslu makarna, mevsim, patates ve patlıcan salatası ikram edilecek. Alkolsüz içecekler dışarıdan getirilebilirken, alkollü içecekler tekneden alınabilecek.

REZERVASYON İÇİN SON TARİH 20 AĞUSTOS

Sokak hayvanları yararına düzenlenecek 30 Ağustos tekne turuna katılmak için 20 Ağustos pazar akşamına kadar rezervasyon yaptırıp, ücreti ödemesi gerekiyor. Tur hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 05418800048 numaralı telefonu aramanız yeterli. Sokak hayvanları yararına yapılacak 30 Ağustos Zafer Bayramı tekne turu facebook etkinliğine BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: