Şirinler ve sevimli dinozor Sinopsis Urla’da

Müzikli danslı çocuk oyunu Şirinler ve sevimli dinozor Sinopsis 25 Mart’ta Toprak Sahne Tiyatrosu’nda sahne alacak. 

Aydın Çocuk Tiyatrosu Şirinler ve sevimli dinozor Sinopsis çocuk oyunu ile Urla’da. 3-12 yaş arası için önerilen oyun Toprak Sahne Tiyatrosu Necati Cumalı Sahnesi’nde olacak.

25 Mart pazar günü 13:00 – 14:30 – 16:30 ve 18:30 seanslarında sahne alacak. Oyun biletlerini oyun günü gişeden temin edebilir okullar ve toplu bilet için 0 555 009 26 62 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Oyunun konusu ise şöyle;

Bundan yıllar yıllar önce ormanın derinliklerinde çok sevimli bir dinozor yaşardı. Bir gün Dinozorun ayağına bir kıymık battı. Dinozor o kadar çok acı çekiyordu ki artık gözyaşlarını tutamaz oldu. Dinozorun yaşadığı ormanın öbür kıyısında ise, küçük, mavi, sevimli canlılar yaşardı. Bunlar kendilerine Şirin derlerdi.
Bir de kötü kalpli Gargamel vardı. Ve o çok kötü biriydi.
Gargemel’in tek dileği; Şirinlerin yaşadığı köyü bulmak ve onları yakalamaktı.
Gargamel’in köylerini bulmasından endişelenen Şirin baba, Şirinlerin, hiçbir tehlike altında olmadan mutlu yaşayabilecekleri bir yer bulmak için, ormanın derinliklerine doğru yola çıktı. Kendisine yardımcı olmaları için yanına Gözlüklü’yü ve Şirine’yi aldı.
Dinozor ayağındaki kıymığı çıkartıp acısından kurtulabilecek mi, Şirinlerde tehlikeden uzak ve mutlu yaşayabilecekleri bir yer bulabilecekler mi acaba?
Urla Etkinlikleri

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: