Sıla Topçam ile “Binbir Gece Masalları”

Nice insana ilham olmuş Binbir Gece Masalları’nı Sıla Topçam anlatacak, katılımcılar bu büyülü dünyada yolculuğa çıkacak.

Birbirinden güzel sergilere ev sahipliği yapan Atölye Kırmızı bu cuma bambaşka bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Düşlerin, hayal etmenin unutturulduğu günümüzde Binbir Gece Masalları’na yolculuğa çıkaracak.

Masal anlatıcısı Sıla Topçam, 28 Temmuz Cuma akşamı Binbir Gece Masalları’nda yolculuğa çıkaracak. “Masal Anlatıcılığı”nı, hayal kurdurma sanatı olarak tanımlayan Sıla Topçam, dedelerimiz ve ninelerimizden gelen köklu masal anlatma geleneğini, edebiyat, mitoloji, sembolizm ve psikolojik öğretilerle günümüze taşıyanlardan.

Atölye Kırmızı’da düzenlenecek olan masal gecesi saat 21:00’de başlayacak. Saat 19:00’dan itibaren soğuk büfe ve şarap/ sangria servisi yapılmaya başlanacak. Katılım ücretinin 30 lira olduğu etkinlik için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon için 05323748452 numaralı telefonu aramanız yeterli.

photo532578900098179349

SILA TOPÇAM KİMDİR?

2008 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Sıla Topçam Dokuz Eylül Üniversitesin’de Tiyatro alanında Yüksek Lisans yaptı.

“Düş Zamanı Masalcısı” olarak masal anlatıcılığı alanındaki çalışmalarına 2014 yılında başladı. Masal anlatıcılığı konusunda pek çok eğitime katılan Sıla Topçam, Judith Liberman ve Nazlı Çevik ile çalıştı. 2016 yılında Seiba Uluslararası Hikaye Anlatıcılığı Merkezi’nde “Anlatıcının Yolu” eğitim programına kabul edildi.

Tiyatro Festivallerinde, özel sahnelerde, okullarda, kişisel gelişim ve yoga merkezlerinde ve dinleyici ile buluşabildiği her yerde masal anlatmaktadır.

Efe Elmas ile “Ruhun Yolculuğu” çalışmaları ile masal ve ruhsal çalışmaları buluşturdukları atölyeler yapmaktadır.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: