Pipetlerle geometrik tasarımlar atölyesi

Work and Shops ilk etkinliğini çocuklar için düzenliyor. Etkinlikte pipetlerden geometrik tasarımlar yapılacak. Çocuklar eğlenirken öğrenecek, becerilerini geliştirecek.

Work and Shops, 22 Nisan’da Sihirli Ev’de çocuklar için pipetlerden geometrik şekiller tasarlama atölyesi düzenleyecek. Çocuklar etkinlikte geometrik cisimleri yakından tanıyacak, el becerilerini artıracak. Himmeli çocuk atölyesinde yepyeni tasarım fikirleri ile yaratıcılıkları güçlenecek. Etkinlikte kullanılacak malzemeleri Work and Shops sağlayacak. Sihirli Ev ise çocuklar için ev yapımı meyve suyu ve kek hazırlayacak ayrıca süt bulunduracak.

Himmeli çocuk atölyesi katılım koşulları

pipetlerden-geometrik-sekiller7-12 yaş arası çocuklar için önerilen atölyeye katılım 10 kişi ile sınırlı. 22 Nisan Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arası düzenlenecek atölyeye çocuğunuzun katılmasını istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Etkinliğe kayıt ve bilgi almak için Ümran Kocaemre’yi 05062093502 nolu telefondan arayabilir, workandshopsinfo@gmail.com adresine mail atabilir veya Work and Shops’un instagram hesabına mesaj yazabilirsiniz.

Etkinlik EÇEV yararına

Himmeli çocuk atölyesi ile sadece kendi çocuğunuzun eğitimine katkıda bulunmayacaksınız eğitim imkanı bulamayan çocukların geleceği için de katkı sağlamış olacaksınız. Etkinlik düzenleyicileri her katılan çocuk için EÇEV’e en az 15 lira bağış yapılmasını diliyor. Bağışlarınızı Sihirli Ev’de bulunan Ege Çağdaş Eğitim Vakfı kumbarasına atabilirsiniz. EÇEV kuruluşundan bu yana fırsat eşitsizliğinin olmadığı bilimsel, yaratıcı, sorgulayıcı ve katılımcı bir eğitim sistemi için çalışıyor. EÇEV ve çalışmaları hakkında daha ayrıntılı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

Pipetlerle geometrik tasarımlar atölyesi” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: