Ot festivali bahane Urla’yı keşfetmek şahane

Urla Ot Festivali’nin Özbek ayağına doğanın içinden yürüyerek gitmek ister misiniz 🙂

urdost-trekking

Urla Doğa Sporları Derneği her haftasonu Urla ve etrafında trekking etkinlikleri düzenliyor. Bu pazar yürüyüşü Mart Dokuzu Ot Festivali nedeniyle Özbek’e doğru yapılacak.

Yürüyüş, aynı zamanda  toplanma yeri de olan Urla pazar yeri yanındaki 80. Yıl İlköğretim Okulu’ndan başlayacak. Yürüyüş için toplanma saati 09:00, hareket saati ise 09:15. Tahmini 7 kilometrelik bir yürüyüşün ardından Özbek’e varılacak. Öğlen molası ve serbest zamanda 2017 Urla Ot Festivali etkinliklerine katılabileceksiniz.

Molanın bitiminde farklı bir rota üzerinden Urla’ya dönülecek. Trekking parkuru hafif bir parkur ve toplamda 14 kilometre.

Bu etkinliği duyurmakta ne yazık ki geç kaldık. Etkinliğe katılmak için URDOST tarafından yürüyüş için açılan facebook etkinliğine  katılımınızı bildirmeniz yeterli.

Yürüyüşe katılmadan önce lütfen etkinlikte yazılmış uyarıları dikkatlice okuyun ve yanınıza almanız gerekenleri almayın 😉

Urdost yürüyüşlerini blogdan düzenli olarak duyuracağız, Urdost’u facebook üzerinden takip etmek isterseniz BURAYI tıklayarak gruba katılmak isteyebilirsiniz.

 

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: