Nitelikli okuma ve yazma atölyesi

Çocuk kitapları yazarı Yıldıray Karakiya,  çocuklar için 4 hafta sürecek nitelikli okuma ve yazma atölyesi başlatıyor. 

Bu etkinlik de çocuklar için 🙂 Çocuk kitapları yazarı Yıldıray Karakiya, çocuklar için 4 hafta sürece bir atölye düzenliyor. İlköğretim çağındaki çocuklar için düzenlenen atölyeye katılım için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor. 8 kişilik kontenjanı olan nitelikli okuma ve yazma atölyesine kayıt için son tarih 6 Temmuz sabahı.

Yıldıray Karakiya ile nitelikli okuma ve yazma atölyesi

Yazar Yıldıray Karakiya, Temmuz ayında  Cincüce Bobin Hizmetleri Atölyesi‘nde 4 hafta sürecek nitelikli okuma ve yazma atölyesi düzenleyecek. 7-14-21 ve 28 Temmuz’da saat 10:00-11:30 saatleri arasında toplanacak atölye için 6 Temmuz sabahına kadar kayıt yaptırmak gerekiyor. Çocuklar için nitelikli okuma ve yazma atölyesinin 4 haftalık ücreti ise 100 lira. Kayıt için 05353594294 nolu telefonu arayabilir veya bu adrese mail atabilirsiniz.

Cincüce Bobin Hizmetleri Camiatik Mahallesi, Dalagan Sokak No:2 Urla adresinde.

 

Yıldıray Karakiya kimdir?

yildiray-karakiya-banu-aksoy
Yıldıray Karakiya ve Banu Aksoy

Sanat tarihi eğitimi alan Yıldıray Karakiya çeşitli televizyon ve dergilerde çalıştı. 2010 yılından beri eşiyle birlikte Bir Dolap Kitap adlı internet sitesinde çocuk kitapları hakkında yazıyor. Karakiya, Dünyalı Dergi’nin yayın yönetmeni görevini de yapıyor. Yıldıray Karakiya, 2011 Nisan ayından bu yana her pazar günü saat 10:00’da İstanbul’da yayın yapan Açık Radyo’da eşi Banu Aksoy ve oğluyla birlikte çocuk kitapları programı yapıyor. Programın kayıtlarını internet üzerinden BURADAN dinleyebilirsiniz.

Bir Dolap Kitap’ın kurucuları Yıldıray Karakiya ve  Banu Aksoy’un hikayesini buradan Cincüce Bobin Hizmetleri Atölyesi’ne göz atmak isterseniz ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldıray Karakiya çocuk kitapları

Şuşu, Can ve Dörtteker
Şuşu ve Üçtekeri
Boş Çerçeve Operasyonu
Can ile Zortan’ın Maceraları-1 “Flaş Disk Operasyonu”
Can ile Zortan’ın Maceraları-2 “Boş Çerçeve Operasyonu”

Yıldıray Karakiya kitapları

Sanat Terimleri ve Kavramları Sözlüğü – Dictionary of Art Terms and Concepts
21 Sıradan Şeyin Sıradışı Tarihi

Nitelikli okuma ve yazma atölyesi” için bir yorum

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: