Minik Ressamlar “3 Ressam- 3 Eser”

Çocuklari için birbirinden güzel etkinlikler düzenleyen Masal Ev, Urla Tasarım Kütüphanesi’nde Minik Ressamlar etkinliği düzenleyecek.

Masal Ev, çocuklara sanat tarihini etkinlikle anlatacak. Eğitmen eşliğinde sanat tarihi bir yandan masalsı bir dil ve oyun ile anlatılacak diğer yandan Picasso- Horoz, Dali-Eriyen Saat, Van Gogh- Ayçiçeği eserleri boyanacak.

Ressam ve eser eşleştirme oyunu oynanacak ve çocuklar en sevdikleri bir eserin boyama işlemini gerçekleştirecekler. Oyun sonunda 3 ressam ve 3 eseri çocuklara tanıtmayı hedefleyen etkinlik Urla Tasarım Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlik 15:30 -16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

6-12 yaş arası çocuklar için uygun olan atölye hakkında bilgi almak ve katılmak için 05325436607 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Masal Ev hakkında;

Masal Ev – çocuklara ve anne babalara, (anneanne ve dedelere cocuklarla birlikte) etkinlikler düzenleyen gezici bir çocuk atölyesi. Aynı zamanda televizyon programı. Masal Ev eğitmen eşliğinde, Minik Şefler Mutfak, Minik Balıkçılar, Minik Çiftçiler ve Masal Ev Sanat Grubu’nu yürütüyor. Masal Ev Sanat Grubunda, Minik Cazcılar, çalgı yapımı, oyuncak yapımı, resim, seramik, ritim ve dans eğitimleri veriliyor. Ayrıca arkeolojik geziler de düzenliyor.

Masal Ev’i facebook ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Urla Tasarım Kütüphanesi İletişim

Urla Tasarım Kütüphanesi adres: Yenice mah. Kapan Cami sok. No:24 URLA / İzmir Yol tarifi için burayı tıklayabilirsiniz.

Urla Tasarım Kütüphanesi’ni instagramdan ise @urlatasarimkutuphanesi adresinden takip edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: