Masallar Ülkesine Yolculuk oyunu 13 Ocak’ta Urla’da

Keyf-i Tiyatro ekibinin interaktif çocuk oyunu Masallar Ülkesine Yolculuk Toprak Sahne’de.

Urla’da birbirinden güzel çocuk oyunlarını izlemek mümkün. Ocak ayında sahnelenecek çocuk oyunlarından biri deKeyf-i Tiyatro Topluluğu’nun sevilen oyunu “Masallar Ülkesine Yolculuk”. Keyf-i Tiyatro ekibi Urla Etkinlikleri takipçileri için 2 de bilet hediye etti.

Oyun çeşitli masallardan kahramanları bir araya getiren bir öyküye sahip. İnteraktif bir oyun olan Masallar Ülkesine Yolculuk izleyicilerin keyifli anlar geçirmesini sağlıyor.

MASALLAR TERSİNE DÖNERSE…

Kitap okuma, yardımlaşma ve sevginin öneminin vurgulandığı oyunun öyküsü de hayli ilginç;

Cadı masalları tersine çevirmiştir. Bütün masal kahramanları kötülük yapmaktadır. Kırmızı Başlıklı Kız ve Pinokyo cadıdan kaçmayı başarır. Kırmızı Başlıklı Kız dünyalı bir kız çocuğunun rüyasına girip masalları eski haline çevirebilmek için ondan yardım ister. Çiçek uyandığında kendisini masallar ülkesinde bulur. Masalları düzeltmenin tek yolu cadının şatosuna gidip sihirli küreyi bulmaktır.

Çiçek Koç tarafından yönetilen oyun Keyf-i Tiyatro ekibi tarafından kaleme alındı. Oyunda Çiçek Koç, Hilal Attar, Merve Sedef Şahin ve Alipaşa Özbey rol alıyor.

13 Ocak Cumartesi günü 13:00 ve 15:00 seanslarında oynanacak Masallar Ülkesine Yolculuk oyunu 50 dakika. 4-12 yaş arası çocuklar için tavsiye edilen oyun için biletler oyun günü gişeden temin edilebilir.

Oyun için belirlenen bilet fiyatı 15 lira, buradaki broşürü boyayıp yanında getiren çocuklar için ise 10 lira. Broşürlerin basılı halini Keyf-i Tiyatro  Urla’da da dağıtacak. Biletler oyun günü saat 11:00’den itibaren Toprak Sahne Tiyatrosu gişesinden temin edilebilir.

URLA ETKİNLİKLERİ TAKİPÇİLERİ İÇİN 2 BİLET

Keyf-i Tiyatro ekibi Urla Etkinlikleri takipçileri için iki hediye bilet ayırdı. Hediye biletler için çekiliş gönderisini 11 Ocak’ta İnstagram hesabımızdan paylaşacağız 🙂

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: