Küçük Sakar Cadı Urla’da

Kuşadası Belediye Tiyatrosu’nun sevilen çocuk oyunu Küçük Sakar Cadı 28 Şubat Salı günü Urla’da sahnelenecek.

kucuk-sakar-cadi-afisKuşadası Belediye Tiyatrosu’nun hazırladığı “Küçük Sakar Cadı” oyunu 28 Şubat’ta Toprak Sahne Tiyatrosu’nda. Müzikli, danslı çocuk oyununda, birlik ve beraberlik ile aşılamayacak hiçbir engelin bulunmayacağına vurgu yapıyor, dostluğun önemini anlatıyor.

David Wood’un eserinden Deniz Erbaş tarafından Türkçe`ye çevrilen Küçük Sakar Cadı isimli oyunun yönetmenliğini Nurten Helik, yönetmen yardımcılığını Gülfem Günaydın üstlendi.

Kuşadası Belediye Tiyatrosu Oyuncularından Filiz Batı, Hakan Konakçı, Candan Gürlen, Gülfem Günaydın, Birkan Demirhan, Sudi Pulathaneli, Hakan Kutay Pekgöz, Nurettin Sevinç ve Adem Ergün`ün rol aldığı Küçük Sakar Cadı oyunu tek perde. Oyunun müziği Kemal Günüç imzasını taşıyor.

Küçük Sakar Cadı oyunu Toprak Sahne’de

Kuşadası Belediye Tiyatrosu’nun çok sevilen oyunu Urla’da Toprak Sahne’de oynanacak. 4 yaş üzeri çocuklar için önerilen oyunun biletleri çocuklar için 15, ebeveynleri için ise 10 liradan satışa sunuldu. 28 Şubat Salı günü 12:00 ve 15:00’te sahnelenecek oyuna bilet almak için BURAYI tıklamanız yeterli.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: