Kirtana Yasemin ile mistik yogadans

BizimBahçe Yoga, Pilates ve Sağlıklı Yaşam Derneği 21 Mart’ta Kirtana Yasemin yönetiminde mistik yogadans etkinliği düzenleyecek.

kirtana-yaseminKirtana Yasemin 21 Mart ekinoksunda BizimBahçe’de olacak. Yaklaşık iki saat boyunca katılımcılarla birlikte yogadans yapacak. Mistik Yogadans Kirtana Yasemin’in geliştirdiği bir metod. Yogadans, yoganın dinamik-akıcı bir formu. Mistik yogadans ise YogaDansın dünyadaki mistik dans örnekleri ve özellikle Anadolu Sufi dans ve öğeleri ile harmanlanarak geliştirilimiş hali.

Yogadansta gözler, boyun, kalçalar, ayak duruşları, omurga, nefes çalışması, mudralar ( el duruşları), zihinde canlandırma çalışması, kalp merkezi, ruh ve spiritüellik kullanılır. Yogadans bütünüyle beden, zihin ve ruhun uyumunu yaşadığımız holistik bir terapi formu olduğu iddia edilmektedir.

Mistik yogadans etkinliği katılım ücreti 100 lira. Etkinliğe rahat kıyafetlerle ve en az iki saat önce yemek yenilerek katılınması öneriliyor.

Ayrıntılı bilgi için Bizim Bahçe Yoga&Pilates&Sağlıklı Yaşam Derneği’nin 0532 232 2478 nolu telefonunu arayabilirsiniz. Etkinliğin facebook sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: