II. İTOKENT Çocuk Festivali 23 Nisan’da

2. İtokent Çocuk Festivali 23 Nisan Pazartesi günü.

Festivalleri ile tanınan Urla’da sosyal sorumluluğu, mahalle kültürü ile birleştiren festival ikinci kez düzenlenecek. Hem çocuklara mahalle kültürünü, sokak oyunlarını hatırlatan oyunlar oynanacak hem de kitap bağışı toplanacak.

Festival, Urla İtokent Sitesi’nde yaşayan bir grup genç kadının çocukluk anılarını, unutulmaya yüz tutmuş mahalle kültürünü yaşatmak adına yürüttükleri çabanın ürünü. Çocukların bu kültürü deneyimlemesini amaçlayan festival, İtokent Sitesi Yönetimi’nin desteği ve İtokent’in ev sahipliği ile hayata geçiyor.

23 NİSAN’DA ÇOCUKLAR İÇİN FESTİVAL

23 Nisan pazartesi günü yapılacak festivalde, kermes, yarışlar, çeşitli eğitici ve eğlendirici workshoplar, müzik, dans ve daha birçok aktivite Urla’nın çocuklarını bekliyor olacak. İTOKENT sakinleri birlikteliğin coşkusunu yaşamak adına herkesi saat 14:00’den 18:00’e kadar İtokent Sitesi Park alanında misafir edecek.

2. İTOKENT Çocuk Festivali alanına giriş için yapmanız gereken tek şey kitap bağışında bulunmak. Toplanan kitaplar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönlendireceği bir okula bağışlanacak.

İTOKENT iletişim bilgileri için tıklayınız

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: