“Halktan Biri” Toprak Sahne’de

TiyatrODA, “Halktan Biri (Travis Pine)”  oyununu 21 Ekim’de Toprak Sahne’de sahneleyecek. 

Oyun izlemeyi özleyenler sezonun ilk oyunu “Halktan Biri” 21 Ekim Cumartesi günü Toprak Sahne’de. Yazın önemli festivallere imza atan Toprak Sahne, Urla’da önemli tiyatro gruplarını da ağırlıyor.

TiyatrODA “Halktan Biri/ Travis Pine” oyunu ile 21 Ekim’de Urla’ya geliyor. 20:30’da başlayacak oyun için biletleri, Rüzgargülü Kitap Kafe, Kadıköy Kafe, Ohannes Burger ve Toprak Sahne gişesinden veya Biletiva‘dan alabilirsiniz.

“Halktan Biri/ Travis Pine” oyunu

TiyatrODA’nın  sahnelediği «Halktan Biri» iki perdelik bir komedi eseri. Hakan Urul ve Enver Öksüz‘ün rol aldığı oyunun yönetmeni ise Erkan Cılak.

Sam Bobrick imzasını taşıyan oyunda; işini kaybetmiş sıradan bir Amerikan vatandaşı olan Travis, ülke yönetiminden memnun olmadığı için “duyarlı” bir vatandaş olarak Başkana hakaret içerikli tweetler yazmaya başlar. Başkan, yazılan tweetlerden rahatsız olduğu için FBI ajanını göndererek onu bu işlerden vazgeçirmeye çalışır. Vazgeçirilmek için kendisine sunulan iş tekliflerini kabul eden Travis, devamlı hayal kırıklığına uğrar ve her hayal kırıklığı sonrası tweet yazmaya devam eder. İkinci kez seçilen Amerika Başkanı bu kez krallığını ilan eder. Oyun, ölüm fermanını hazırlayan Başkana, Travis’in büyük sürpriziyle son bulur.

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: