“Fotoğraf Yolcusu” sergisi 17 Şubat’ta açılıyor

16 fotoğrafçının Hollanda , Gürcistan ve Romanya gezilerinin fotoğraflarından oluşan “Fotoğraf Yolcusu” sergisi 17 Şubat’ta Urla’da.

Urla Fotoğraf ve Sinema Gönüllüleri Derneği bir sergiyi daha Urla’lılarla buluşturuyor. Bir yıl boyunca üç ülke gezip fotoğraflayan, on altı fotoğrafçının sayısız karesi arasından, titiz bir elemeyle seçilen fotoğraflar Urlalı fotoğraf severler ile buluşuyor.

“FOTOĞRAF YOLCUSU” isimli sergi, fotoğraf yolcularının Hollanda , Gürcistan ve Romanya gezilerinin fotoğraflarından oluşuyor. Sergide UFGD üyesi Ayşegül Çetinkalp, Rıdvan Hoşgör, Serap Tekeli Özden ve Veyis Polat’ın gezi fotoğrafları da yer alıyor. Sergide fotoğraflarını görebileceğiniz diğer isimler ise şöyle; Ayrin Sevin, Burcu Yüceşen, Filiz Üstel, Kemal Şendikici, Liane Bencuya, Mehmet Yasa, Serkan Gümüş, Stella Makri, Stratis Tsoulellis, Suzan Özgü, Ramazan Emiroğlu ve Umut Kantarcı

Fotoğraf Yolcusu sergisinin açılışı 17 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’te Urla Fotoğraf Sanat Evi’nde yapılacak. Sergi 17 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında Urla Fotoğraf Sanat Evi’nde fotoğraf ve gezi meraklılarını bekliyor.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: