Düş Kapanı ve Mandala kolye atölyesi

Ebru Coşkun ile Dream Catcher ve mandala kolye atölyesi Urla Tasarım Kütüphanesi’nde.

Ebru Coşkun 1 Haziran cuma günü Urla Tasarım Kütüphanesi’nde hem mandala kolyesi hem de dream cathcer atölyesi verecek. Saat 13:00’de başlayacak atölyeye katılım için 05325436607 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

DÜŞ KAPANI NEDİR?

Etkinlik duyurusunda yer alan bilgiye göre düş kapanın şu işlevlerde olduğu belirtiliyor.

Rüya yakalayıcının orta kısmındaki örümcek ağı şeklindeki bölge kötü rüyaların geçmesini kötü rüya görmemizi engeller. Çemberin ise hayatın çemberini (bebek olarak doğmak, çocukluk, yetişkinlik ve tekrar “bebek”e dönülen yaşlılık) sembolize ettigine inanılır.

Bir diğer inanışa göre ise düş kapanının ortasındaki ağ kötü düşleri tutar ki güneş doğduğunda onları yok edebilsin, ortasındaki delik ise iyi düşüncelerin size gelmesini sağlayandır.

Urla Tasarım Kütüphanesi iletişim bilgileri için tıklayınız. 

Düş Kapanı ve Mandala kolye atölyesi” için 2 yorum

 • 30 Mayıs 2018 tarihinde, saat 18:36
  Permalink

  Merhaba atolye ucretleri hakkinda bilgi verebilirmisiniz lutfen etkinlik haberlerinde…aksi takdirde birara arayip sorayim derken gunluk telas icinde atlanip unutuluyor…ucretler belirtilse planlama yapabiliriz…

  Yanıtla
  • 30 Mayıs 2018 tarihinde, saat 23:21
   Permalink

   Merhaba, ne yazık ki etkinlik haberlerini çoğunlukla sosyal medya duyuruları üzerinden yapıyoruz. O nedenle bilgimiz olmuyor 🙁

   Yanıtla

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: