Cumalı – Karaot doğa yürüyüşü

Urla Dağcılık ve Doğa Sporları Grubu 26 Kasım’da Cumalı-Karaot rotasını yürüyecek.

Hafta içi ve hafta sonu doğa yürüyüşleri düzenleyen Urla Dağcılık ve Doğa Sporları Grubu 26 Kasım pazar günü İzmir’in güzel ve ormanlık bir bölgesinde yürüyüş yapacak.

Kemalpaşa’da Cumalı-Karaot arasında tamamen orman patikalarından yürünecek parkurun uzunluğu 11 kilometre. Hafif bir tırmanış ile başlayacak parkur antik bölge gezildikten sonra öğle molası verilecek. Öğle molasında mangal yakılacak, dileyen katılımcılar yemeklerini mangalda pişirebilecek. Molanın ardından Karaot köyüne yürünecek. Rota bitiminde yer alan köyde dileyen katılımcılar köy pazarından alışveriş yapabilecek.

Katılım sınırlı kayıt olmak için acele edin

Cumalı- Karaot yürüyüşü için servis Urla İtfaiye’nin arka sokağından saat 08:30 da, 8:45’de ise Güzelbahçe Hakkı Oğuz okulunun önünden hareket edecek. Katılımın 17 kişi ile sınırlı olduğu etkinliğe katılmak ve bilgi almak için etkinlik sorumlusu Mehmet Tuncer’i 05427259370 nolu telefondan aramak gerekiyor.

Doğa yürüyüşüne uygun kıyafet ile katılmanız ve yanınıza meyve, kuruyemiş ve öğle yemeği almanız öneriliyor. Urla Dağcılık ve Doğa Sporları Grubu hakkında ayrıntılı bilgi almak için grubun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Fotoğraf grubun daha önce gerçekleştirdiği yürüyüşlerden alınmıştır. 

 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: