Cosy müzik grubu Urla Gülbahçe’de

İzmir’in sevilen gruplarından Cosy, Campus Cafe’de konser verecek. 

Yaptıkları coverlarla tanınan Cosy 15 Haziran perşembe günü Urla Campus Cafe Bar’da konser verecek.  Reggae ve rock müzik ile harmanladıkları coverları ile ciddi bir hayran kitlesi olan Cosy özellikle akustik performansları sevenlerin mutlaka dinlemesi gereken bir grup.

Cosy Urla Gülbahçe’de hizmet veren Campus Cafe Bar’da 15 Haziran Perşembe akşamı saat 21:00’de sahne alacak. Cosy konser biletleri 20 liradan satışa sunuldu. Ancak acele edip bilet almazsanız biletinizi kapıdan 25 liraya alacaksınız. Bilet ücretine bir bira veya istediğiniz bir meşrubat dahil.

Bilet ve konser hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ahmet Akbaşlı’yı 0544 898 9838, Nurçin Abra’yı 0537 974 6500 ve Ömer Alptuğ Ardıç’ı 0539 598 2653 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Cosy grubu

Cosy grubu kendilerini facebook hesaplarında şöyle anlatmış; 2011 yılından bu yana birlikte çeşitli projeler içerisinde yer alan ve İzmir’in birçok farklı yerinde sahne alan İdil Taneri (Vokal) ve Umut Yumurtacı (Gitar) tarafından 2013’te iki kişi olarak kurulan grup kısa süre içerisinde Utku Biroğlu (Perküsyon)’nun katılımıyla yola devam etmiş ve akustik coverlardan oluşan repertuar ile çeşitli barlarda sahne almıştır. 2013 yılının son aylarında gruba Murat Güçlü (Klavye)’nün dahil olmasıyla müzik çalışmalarına hız vermiştir. 2014 yazında Utku Biroğlu’nun kadrodan ayrılmasıyla grup davulda yoluna önce Oğuzhan Kirazlı ile, 2015 yılından itibaren ise Berk Gizer ile devam etmeye başlamıştır. 2017 yılında Murat Güçlü ve Umut Yumurtacı gruptan ayrılmış; gitarda Berkin Uygurtaş, klavyede Şükrü Demirayak ve bas gitarda Behiç Çivici‘nin katılımıyla grup güncel kadrosunu oluşturmuştur. Cosy başta İzmir olmak üzere pek çok farklı şehirde çeşitli mekan ve organizasyonlarda sahne almaya devam etmektedir.

cosy-gulbahce

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: