Bizim Bahçe’de ‘Garage Sale’

Bizim Bahçe’de tezgahlar 30 Eylül’de Garage Sale/ İkinci El satışı kurulacak.

Bizim Bahçe Yoga, Pilates & Sağlıklı Yaşam Merkezi bahçesini ikinci el satışına açacak. Bizim Bahçe 30 Eylül Pazar günü gerçekleşecek ikinci el satış etkinliğinin amacını “Hızlı ve gereksiz tüketimin yaratmış olduğu çevresel, ekonomik ve İnsani zararların azalmasına katkıda bulunmak , alışveriş ve tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmek ve var olanı değerlendirerek kendi ekonomimize katkı sağlamak amacıyla bir “ikinci el” satışı düzenliyoruz” şeklinde açıklıyor.

Festival tadında ‘Garage Sale’ günü

‘Garage Sale’ gününde artık kullanmadığınız ancak kullanılabilir durumda olan eşyalarınızı satabilir veya kullanabileceğiniz eşyaları satın alabilirsiniz. Gün boyu sürecek ikinci el satış gününde sadece tezgahlar açılmayacak. Saat 10:00 ile 18:00 arasında yapılacak garaj satışı gününde çocuklar için etkinlikler, müzik, eğlence olacak.

Ücretsiz olarak verilecek stantlar için 0532 2322478 numarasını arayıp bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz. Bizim Bahçe’nin bir de uyarısı var; satılan ürünlerin mutlaka ikinci el olması gerekiyor.


Fotoğraf temsilidir… 

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: