Bilimsev’de dönemin son yaz okulu için kayıtlar başladı

Bilimsev doğa ve bilimi bir araya getiren 1 haftalık yaz okuluna kayıt başladı. Etkinlik bu sezon için son kez düzenlenecek.

Okullar açılmadan önce çocuklarınız harika bir hafta geçirsin istemez misiniz? Bilimsev’in bir haftalık yaz okulu hem okula ısınma turu hem de doğanın içinde harika bir tatil fırsatı.

BİLİMSEV YAZ OKULU PROGRAMI

Bilimsev Yaz Okulu’nun bir haftalık programında; Binicilik, Mutfak, Eğlenceli Matematik, Fosil Bilim Kazı, Robotik, Kırsal Yaşamı Tanıma, Akıl ve Zeka Oyunları atölyeleri, Oryantiring ve Outdoor etkinlikleri ile Survivor parkuru ve fosil puzzle bulunuyor. Ayrıca hafta boyunca havuz ve spor aktiviteleri de çocukları bekliyor olacak. Yaz okuluna katılım için yaş sınırı ise en az 6 yaş olarak belirlendi. Üst sınır ise Ortaokul 8. sınıf.

Bilimsev Haftalık Yaz Okulu Programı

11 – 17 Eylül tarihleri arasında yapılacak haftalık kampın ücreti 625 tl + KDV olarak belirlendi. Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için ise BURAYI tıklamanız yeterli.

BİLİMSEV ADRES VE TELEFON BİLGİLERİ

Bilim Sanat Etkinlik Vadisi Bilimsev, 16009 Sok. No:8 Ovacık Köyü, Urla adresinde. Bilimsev’e telefon ile ulaşmak isterseniz ise 05306143147
numarasını arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: