Barbaros Oyuk Festivali’nin yeni tarihi belli oldu

Barbaros Oyuk Festivali 2018’de 22-23-24 Haziran’da üçüncü kez düzenlenecekti. Seçimler nedeni ile festival tarihi değişti.

Barbaros Köyü’nün ünlü festivali Oyuk Festivali bu yıl da yapılacak. Festival’in 2018 yılında 22-24 Haziran tarihleri arasında yapılacağı duyurulmuştu ancak seçim nedeni ile festival ileri bir tarihe ertelendi.

Barbaros Oyuk Festivali 2018’de 7-8-9 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalin yeni tarihinin netleşmesinin ardından çok önceden başlanan hazırlıklara devam ediliyor.

Festivalin facebook sayfasından yapılan duyuruda festivalin bu yıl daha da renkli geçeceği müjdelendi. Açıklamada, “Yeni tarih olan 7-8-9 Eylül’ün belediyemizce onaylanmasıyla festival komitesi kolları sıvadı ve yarım kalan planlamalara yeni süprizleri de katarak hız verdi. Müthiş süprizler sizleri bekliyor. Barbaros Oyuk Festivali elde olmayan nedenlerle yaşanan bu tarih değişikliğini fırsata çevirerek ziyaretçilerine olağanüstü bir görsellik yaşatacak. Heyecan dorukta 😊. HADİ BAKALIM !” denildi.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: