Baraka35, Örümcek Zamanı oyunu ile Toprak Sahne’de

İzmirli tiyatro grubu Baraka35 11 Kasım Cumartesi günü Örümcek Zamanı oyunu ile Urla’ya geliyor.

Toprak Sahne Tiyatrosu Urla’yı farklı tiyatro grupları ile tanıştırıyor. Baraka35 grubu Örümcek Zamanı oyununu Necati Cumalı Sahnesi’nde oynayacak. Örümcek Zamanı, 11 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da sahnelenecek. Oyun için biletleri Ohannes Burger, Rüzgargülü Kitap Evi, Kadıköy Kafe, Toprak Sahne gişesi ve internetten alabilirsiniz.

Örümcek Zamanı tiyatro oyunu

“Örümcek Zamanı , 35′ lerinde, aile, iş hayatı, statü, para ve aşk ilişkileri gibi güncel yaşamın karmaşık bağlantıları içinde kaybolmuş, ama hala varolma savaşı veren üç farklı adamın ortaklaşan hikayelerini anlatıyor. Tek başına katlanılan hayatlar, bir türlü içinden çıkılamayan döngüler ve merkezi görünmez hale gelmiş baskılar sahnede yorumlanıyor.
Emre Yalçın yazdığı Örümcek Zamanı oyununda aynı zamanda rol alıyor.

Örümcek Zamanı oyunu künye

Yazar: Emre Yalçın – Yönetmen: Edip Deder
Oynayanlar: Emre Yalçın – Dış Ses: Esin Yüksel
Sahne Tasarımı: Edip Deder – Işık/Ses Uygulama: Sercan Cirit
Kostüm/Aksesuar: Esin Yüksel, Nezaket Kazancı
Dekor: Arda Teker

Baraka35 topluluğu

Baraka, üniversite yıllarından beri tanışan dört tiyatrocu arkadaşın bir araya gelmesiyle oluşan İzmirli, yeni bir topluluk. Baraka35 kendi metinlerini oluşturan, yeni sahneleme biçimleri ve dramaturjik yaklaşımlar üzerinde yoğunlaşan bir topluluğa dönüşmeyi hedefliyor. Grubun facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: