Balad grubu lansman konseri Urla Event by Vera Melissa’da

Balad grubu Türk müziğinin ve edebiyatının en güzel eserlerini yeniden yorumladı. Grubun lansman konseri Urla’da gerçekleşecek.

Balad Grubu şiiri, hikayeyi müzikle birleştiren bir sahne performansı ile Urla’ya ve sanat dünyasına merhaba diyor. Grup edebiyatımızın en seçkin şiir ve hikayeleri ile Türk Müziğinin en nadide eserlerini kendilerine has icralarıyla yorumlayıp harmanladı. Grup ilk lansman konserini 31 Mart’ta verecek.

Çiçek Koralay‘ın solist olduğu grupta klasik kemençede Duygu Dürüst, kanunda Ali Emre Aslan, klasik gitarda Atilla Irgız, kontrbasta Emre Diyar ve ritimde Berkant Çakıcı görev alıyor. Grupta seslendirmeler ise Gülser Bilen’e emanet.

Balad grubu lansman konserlerinin ilki 31 Mart Cumartesi gecesi Urla Event by Vera Melissa‘da gerçekleşecek. Urla Event by Vera Melissa saat 19:30’dan itibaren konsere özel menü ve şarap da sunacak. Konser ise 21:00’de başlayacak.

Özel menüsü ve enfes şarap eşliğindeki bu etkinliğe rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için 0 (534) 456 13 10 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Balad Grubu‘nu instagram‘dan @groupbalad hesabından takip edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: