Aşod Çelebi ile metal takı tasarımı atölyesi

Mücevher tasarımcısı Aşod Çelebi deneyimlerini paylaşıyor. Çelebi atölyesinde metal işleme dersleri veriyor.

Mücevher tasarımcısı Aşod Çelebi, mücevher ve takı tasarımının temel tekniği olan metal işleme kursu veriyor.

Mücevher tasarım kursunda kıl testere, eğeleme, metal şekillendirme, sıcak kaynak ve kaynaksız birleştirme teknikleri öğretilecek. Kursta metal plakalar ve teller kullanılacak.

Haftada bir gün 4 saat yapılacak kursun tüm malzemeleri Aşod Çelebi tarafından karşılanıyor. Kursun aylık ücreti ise 500 lira. Katılımcılardan talep gelmesi durumunda haftalık ders saati ve gün sayısı artırılabiliyor.

Kurs hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0532 176 85 94 nolu telefonu arayabilirsiniz. Aşod Çelebi’yi instagramdan asodcelebi, facebook’tan da Aşod Çelebi adreslerinden takip edebilir, asotcelebi@hotmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Aşod Çelebi kimdir?

Sadekarlık mesleğine 1983 yılında İstanbul Kapalıçarşı’da çıraklıktan başlamıştır. 1986’da kendi atölyesinde çalışmalarına başlayan Çelebi, platin, altın, titanyum, gümüş gibi değerli taşlarla birleştirerek tasarımlar yapmaktadır. Tasarımlarında art nouveau ve art deco akımlarından etkilenen Aşod Çelebi 2014 yılından bu yana metal işleme teknikleri konusunda atölyeler yürütüyor, özel dersler veriyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: