Aslan Kral Hakuna Matata Urla’da

Müzikli maskotlu çocuk oyunu Aslan Kral Hakuna Matata yarın Urla’da.

event33234Tiyatro Kıvılcım’ın beğenilen çocuk oyunu “Aslan Kral Hakuna Matata” yarın Urla’da Toprak Sahne Necati Cumalı sahnesinde.

Ezgi Uler ve Evren Babayiğit tarafından kaleme alınan Aslan Kral Hakuna Matata oyunu Alican Devren yönetti. Aslan Kral Hakuna Matata oyunu 8 Aralık Perşembe günü Toprak Sahne’de saat 11:15, 14:00, 17:30 ve 19:00 saatlerinde sahnelenecek.

Aslan Kral Hakuna Matata oyunu

Simba, kral Mufasa’nın oğlu ve krallığının varisidir. Mufasa, kardeşi Scar’ın kurduğu hain tuzak sonucu ölür, ama Scar bunun Simba’nın suçu olduğunu söyler. Vicdan azabı duyan Simba da hükmetmesi gereken Pride Land’den ayrılır ve uzak yollara düşer. Ormanda arkadaş olduğu Timon ve Pumbaa sayesinde hakuna matata felsefesini öğrenir ve dertsiz, tasasız bir yaşam tarzı olan bu felsefeyi benimser. Ancak Pumba ve Timon Simba’nın sihirli bir ağaçla karşılaşmasını sağlar. Karşılaşma sonucu sorumluluklarını hatırlayan Simba yaşam zincirindeki yerini almak için hemen bir karar vermesi gerektiğini anlar.

5 yaş üzeri çocuklar için tavsiye edilen Aslan Kral Hakuna Matata oyununa Toprak Sahne gişesinden ve internet üzerinden bilet alabilirsiniz. Aslan Kral Hakuna Matata oyununa bilet almak için TIKLAYINIZ.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: