Alin’s 9. şubesini İçmeler’de açtı

Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan Alin’s, 9. Şubesini Urla İçmelerde bulunan Megapol Urla Evleri’nde açtı.

Alin’s, Megapol Urla Evlerine açtığı Alin’s Urla Beach şubesi ile ilk kez sahile indi. 2006 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan Alin’s, kısa sürede 9 şubeye ulaştı. 750 kişi kapasiteye sahip tesiste yarı olimpik havuz, çocuk havuzu, çocuk oyun kulübü, beach volleyball, iskele ve loca alanları yer alıyor.

TÜRK VE DÜNYA LEZZETLERİNİ SUNUYOR

Alin’s işletmeleri; Türk ve dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturuyor. Alin’s’in lezzetlerine; özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyif de eşlik ediyor.

ALİN’S URLA’DA BEACH’E UZANDI

Markanın ilk beach yatırımı ile ilgili bilgi veren Alin’s Operasyon Koordinatörü Şenol Girgin, “Misafirlerimiz çocuklarını eğitmenler eşliğindeki çocuk kulübüne bırakarak gönüllerince güneşlenebilir, denizin ve havuzun keyfini çıkarabilirler” dedi.

Ücretsiz otopark hizmetlerinin de olduğunu belirten Girgin Alin’s Beach’in sabah 09:00 akşam 21:00 arası hizmet verdiğini söyledi. Girgin, “Yazlık işletmelerde sorun haline gelen ‘hesap ne kadar gelir acaba’ stresi yaşamayacağınız Alins’s  Beach’te kalite fiyat performansı da misafirlerimiz mutlu edecek seviyede..” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: