Zenergy Meditasyon Ekim Kursu

Yasemin Serbest Drury’un verdiği Zenergy Meditasyonu dersleri Ekim ayında da devam edecek.Urla’da bir süredir Zenergy Meditasyonu dersleri veren Yasemin Serbest Drury Ekim ayında da Zenergy kursu açacak. Kurs hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için 0541 369 6199 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Drury tarafından yayınlanan tanıtım metni şöyle;

Fiziksel yorgunluk ve sınırlamalarınız hayatı dolu dolu yaşamanıza engel teşkil ediyorsa, duygusal zenginliği yakalayıp hayatınızı derin ve dengeli duygularla renklendirmek istiyorsanız, zihninizin kalabalığından kurtulmak ve huzurun tadını çıkarmak istiyorsanız, hayatınızdaki zorluklardan bıktıysanız, genel olarak artık daha mutlu olmayı hakettiğinize inanıyorsanız; artık kendinizle ilgili birşey yapmanın zamanı geldi demektir. Hayatınızın kontrolünü tekrar elinize alın.

Daha önce Zenergy kursuna katılıp kendilerini daha iyi tanıyarak aslında hayatın zorluklarının kolaylıkla üstesinden gelebilecekleri gücün içlerinde oldugunu keşfeden pek çok kişi gibi siz de kendinizi ve potansiyelinizi keşfedip, hayatınızda saglık, neşe ve huzuru tecrübeleyeceksiniz.

Zenergy programı Güney Koreli Zen Masterı Sun Woo nun Zen tapınaklarında gerçekligi bulma yolunda aldıgı pratikler ile kendisinin uzman alanı olan Uzak Dogu enerji prensiplerinin birleşimininden oluşan; Sun Woo ve eşi Ji Woo nın 25 yılı aşkın ruhani yolculukları sonucu ortaya çıkan tecrübelerin meyvesidir.

Zenergy fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak kendinizi tanımanıza, kişisel gelişiminize yardımcı olacak yogun ve çabuk sonuç veren bir kursdur.

Zenergy kursunda bedeninizi ve bedeninizin enerjisini hissetmeye başlayacaksınız. Kendimizi tanımamıza dogru yolculugumuzun ilk adımı bedenimizi hissetmekle başlar.

Kurs esnasında ögreneceginiz nefes teknikleri, Zen enerji teknikleri ve meditasyon teknikleri yoluyla enerji hissiyatınız güçlenecek, konsantrasyon ve odaklanma yetenekleriniz gelişecekdir.

Kurs sonunda kendi enerjinizi tam olarak hissetmeyi tecrübeleyeceksiniz. Daha önce enerji çalışmaları yapmamış kişilerin enerji hissiyatının gelişmesine, enerji çalışması yapmış kişilerinde ise hislerinde güçlenme ve hissetme ile imgeleme arasındaki farkı yakalamalarına yardımcı olacakdır. Kurs esnasında bedeninizi nasıl rahatlatacagınızı, zihninizi nasıl yavaşlatacagınızı ögreneceksiniz. Enerjinizin bedeninizden nasıl kaçtıgını ve bedeninizde nasıl tutacagınızı tecrübeleyeceksiniz.

Zenergy kursu katılımcılarda aşagıdaki değişimlerin oluşdugu gözlemlenmiştir

Fiziksel olarak ;

– Fiziksel olarak daha sağlıklı hissetme ve fiziksel enerjinin yükselmesi

– Kendini daha enerjik hissetme ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi

– Uykuya geçiste gözle görünür kolaylik ve daha derin uyku

– Bedensel rahatlik ve kronik rahatsızlıklara rahatlama

– Baş ağrısı ve migren gibi rahatsizliklarda rahatlama

– Bağımlıkların azalmasi ve tamamen bitmesi

Zihinsel olarak ;

– Konsantrasyonda artiş

– Günlük hayatın stresinde azaltma ve hayatin zorluklarına karşı daha dirençli olma

– Zihnin odaklanmasına yardımcı olur ve zihni berraklaştırır

– Öğrenme kapasitesini ve hafizayı geliştirir. .

Duygusal olarak ;

– Duygusal olarak dengelenme

– Öfke , korku , endişe , huzursuzluk , suçluluk gibi bastırılmış duygulari temizler

– Daha fazla neşe , sevgi , huzur , şükür ve duygusal dinginlik getirir

– İç güç ve kişinin kendine olan güveninin artmasina yardımcı olur .
– İç güdülerde artma,

– Kendini tanımaya başlama

– Hayata daha pozitif bakma,

– İç gücünde artış

– Farkındalıkda artış
sonuçlarının oluştugu gözlemlenmişdir.

Katılımcı Yorumları
Tam zamanında hayatıma giren , ayakları yerden kesmeyi degil , kökleri güçlendirip sımsıkı hayata ve doğaya sarılmayı vadeden bir yol arkadasi Maias Healing. Tereddutsuz tavsiye ederim. E.G.Gursoy

Yillardir tasidigim yuklerin altinda ezildigimi hissettigim bir donemdetanistigim Zenergy meditasyonu ile buyuk degisim ve farkindalik yasiyorum. Anda kalmanin , gelecek icin endiselenmeden yasamanin ve basimiza ne gelirse gelsin bizim gelisim ve donusumumuz icin oldugunu bilmek ve kabullenmenin hafifligini hissetmek çok güzel. iyi ki yolum Maias Healing ile kesisti.
Emel Batılı

Kayip oldugumve yolumu bulamadigim bir anda Zenergy meditasyonu ile tanistim. Hayatimda hep verici oldum ve karsiliginda bir mucize bekledim. Halbuki mucizenin kendisi bendim. Kendimi tanidim , sevdim ve affettim. Sifirdan baslamama ragmen buyuk sabirla dengede kalmayi , hayati farkindalikla yasamayi ogreniyorum. Bu da bana hayatimda basta esim ve cocuklarim olmak uzere pozitif olarak geri donuyor . Iyiki bu ozel yolculuga baslamisim . Kendimi cok sansli hissediyorum. Tesekkur ederim..
Sevgilerimle Perihan Özdemir

Hayat kosturmasinda savrulup ordan oraya carparken nefes almayi unuttugum ve cok yoruldugum bir donemde kesisti yollarimiz Zenergy ile.Aslinda kosusturmanin zihnimde oldugunu , nefes almayi yeniden hatirlatarak ogretti bana. Yillardit bas edemedigim kalp carpintilarim dindi ve sukuneti yeniden tattim. Her gun sukrediyorum hayatima girdigi icin . Sonsuz tesekkurler ve sevgiler . Tugba

Yasemin ve Zenergy ile arkadaşım sayesinde tanistim. Ic huzurumu , icime donmeyi onunla kesfettim. Beden – zihin – ruh birlikte hareket etmeli , onun tatli tatli anlatimlariyla ogrendim ve nefesime odaklanip nefesimi takip ederek anda kalmayi , kendimi tedavi etmeyi , kendi kendimi rahatlatmayi , hayati olagan akisina birakmayi yine onun sayesinde deneyimledim. Kendisine degerli katkilarindan dolayi tesekkur ederim Gulden

Eğitmen : Yasemin Serbest Drury , Zenergy meditasyon ile Londra’da profesyonel ofis hayatı sırasında başlamıştır . Hayatindaki olumlu değişiklikler bu alanda kendisini eğitmenliğe kadar taşımıştır. Yine bu alandaki ilgisi şifaci lık, bitkilerle tedavi , anatomi , pataloji ve fizyoloji eğitimleri ile desteklenmiş ve insan bedenini bir bütün olarak anlama imkanı olmuştur. Yasemin İngiltere’nin bu alandaki önemli kurumlarından CMA Chartered Medical Association tarafından da onaylanmış bir terapistir. 2009 senesinde Londra’da başladığı eğitmenliğinde Londra , Istanbul , Bursa’dan sonra şimdi Urla’da devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: